Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tego nie ma na necie ale w lidlu już idzie dostać gazetki z ofertą trekingową (od 18.09). Będą koszulki, spodnie, kurtki, polary ,bielizna plecaki, lampki i co ciekawe - zegarki - o których wcześniej była rozmowa, te z termometrem, kompasem , wysokościomierzem. Oferta chyba jutro już powinna być na necie jak kogoś ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej lampki z aldika: http://www.aldi.pl/aldi_oswietlenie_rowerowe_led_48_5_1485_8125.html to może mi ktoś powiedzieć czy to lepsze niż lampka auhtora: http://velo.pl/akcesoria/lampy/author/flat Nie mam bladego pojęcia jak porównać te lampki, raz podają w luxach inni w lumenach czy kandelach i bądź tu mądry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie możesz iść o 9 albo 10, tutaj w polsze nie ma takiego parcia na szkło, jak np. w Niemczech gdzie, w aldi jak rzucą czymś na polki w sklepie to kolejki rano mają po 100 metrow

:icon_cool: Dla nie rozumiejących sarkazmu kolegi polecam podjechać z rana do Lidla, gdy na pólkach pojawia się tzw "okazja" . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zobaczyłem kupiłem. Softy po dupie strasznie. Mają za krótkie rękawy, bez ściągaczy na końcach czy chociażby miejsca na kciuk. Skutkuje to tym, że przy moim 190cm wzrostu jak się nachylę to mam rękaw za zegarkiem. Nie polecam. No i XL od L różni się tym, że jest większy w pasie. Długość rękawa bez zmian. Kupiłem spodnie z szelkami i bez, koszulkę funkcyjną i koszulkę z długim rekawem. Dzisiaj zrobię w tym rundę to dam znać jak wrażenia. 
Nie było jakiegoś szczególnego zaintersowania w Warszawie na hynka. Normalnie wszystkiego było dużo i na luzie można było znaleźć rozmiar czy wzór. Jedyne z cyzm miałem problem to spodnie z szelkami w rozmiarze XL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w lidlu gacie na polarze w rozm. L i pasują jak ulał przy moich 177cm, natomiast koszulka z długim przy tym samym rozm. za długa i za szeroka chyba pójdzie do oddania, bo wymienić już od 9 rano u mnie w sklepie nie było by na co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kupiłem w lidlu gacie na polarze w rozm. L i pasują jak ulał przy moich 177cm, natomiast koszulka z długim przy tym samym rozm. za długa i za szeroka
u mnie sytuacja jest odwrotna

koszulka L pasuje idealnie na 196cm chudasa. a spodni w rozmiarze L nie dalo sie wciagnac na moje nogi :/

 

jak ktos chce spodnie bez szelek w rozmiarze L to pisac - wieczorem oddaje do sklepu

 

a koszulka dobrze ze jakosci sprzed 2 rzutow. czyli drobny zamek i przyjemniejszy material

rekawy wcale nie sa za krotkie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem koszulke z długim rekawem xl przy 178cm i 94 kg wagi jest luźna wiec jest robiona na dużą osobe ale nie na mocno wysoką bo u mnie rekawy jak w sam raz czyli optymalna bedzie na ok 180cm i do 100kg spodnie wziąłem xl sa jak w sam raz i kurtke xl też idealna i długość rękawów i na tyle luźna jest by swobodnie włożyć cos ciepłego wrazie czego pod nią. Najlepiej wyglada jakościowo i materiałowo koszulka a jak w praktyce będzie to sprawdze jak się ochłodzi bo na razie upał u mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kask zakupiony szary wydaje sie być fajnie zrobiony zobaczymy wieczorem po rundzie rowerowej. Natomiast chciałem kupić również koszulkę na rower z długim rękawem, ale że jestem "przykurcz" to m/l jest dla mnie za duża :)

 

ale kaskiem jestem miło zaskoczony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...