Skocz do zawartości

[rower] Trek Superfly


Emi00

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się tam podoba. Jaskrawy... ma swoje zalety. Będziesz lepiej widoczny, lepszy kontrast błoto/rama ;)

Na poważnie, sprzedawca powiedział mi niedawno, że teraz producenci idą właśnie w tym kierunku. Nie pomylił się.

Sam chciałem czarnego X-calibra 9, ale dostępny był dopiero na grudzień... Ustawiłem sobie tapetę z niebieską 9tką i już się przyzwyczaiłem.

Kolorem się nie jeździ, chociaż różowego już bym nie zniósł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na poważnie, sprzedawca powiedział mi niedawno, że teraz producenci idą właśnie w tym kierunku. Nie pomylił się.

 

Tak, widać w innych kolekcjach na 2015 rok podobną tendencję. Ale ja obawiam się że za rok lub dwa moda na takie kolorki minie, i będę musiał śmigać na przejaskrawionej pomarańczowej ramce która wtedy może już być delikatnie mówiąc nie na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale ja obawiam się że za rok lub dwa moda na takie kolorki minie, i będę musiał śmigać na przejaskrawionej pomarańczowej ramce która wtedy może już być delikatnie mówiąc nie na czasie.

 

Podobnie sprawa wyglądała z laptokami, świecące obudowy, świecące matryce a teraz wszyscy reklamują MAT. Swoją drogą, chciałbym rower w jakimś ciemnym macie, ale zaraz zaraz, przecież taka moda też istnieje ;). Trzeba poczekać aż się porysuje. Zdjąć manele i pomalować na co się tylko chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak panny przed lustrem... W jakim kolorze mi do twarzy?

 

Jakie znaczenie ma to, czy jest różowy, niebieski, pomarańczowy czy inny skoro dobrze się będzie na nim jeździć? A za dwa lata i tak będzie demode, passe czy jak to z francuska brzmi pomijając już fakt, że będzie poobijany. I to bez względu na to, w jakiim jest kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie 17,5 cala będzie oki sam posiadam 6-tkę 18,5 przy 180 cm rowerek dobrze się spisuję owiele łatwiej na podjazdach czy zjazdach w porównaniu do 26-cali ogólnie już na 26 bym się nie przesiadł

 

Ja podobnie jak Emi00 mam 18.5. Rura podsiodłowa ok 44,5 cm. Mam bardzo podobny wzrost jak Emi00. Obaj kupowaliśmy w podobnym okresie i uważam, że to był idealny wybór jesli chodzi o rozmiar. 

Sztyce mam schowaną kilka cm powyżej minimu (sztyca 40cm).

 

Co do koloru pomarańczowego. Nie jest on ąz tak agresywny jak na zdjęciach. Co więcej, moim zdaniem, to jest ciut inny pomrańcz niż pomarańczowy X-Caliber. Mi osobiście nie udało się jeszcze zrobić takiego zdjecia, żeby oddać ten kolor :) 

 

tutaj mój Superfly na PolandBike :

http://www.team29er.pl/imprezy/30-relacje/1304-lotto-poland-bike-marathon-piaseczno-2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no rower musi sie podobac skoro spędzamy na nim masę czasu i często traktujemy go jak członka rodziny. Ale pisanie, ze jaskrawy kolor będzie nie modny za kilka sezonów jest trochę bez sensu. Rower ma się nam podobać i przykuwać oko. Jeżeli wybór koloru jest dyktowany obecnymi trendami i tym, aby sąsiad kolarz zazdrościł nam nowego, modnego malowania to ramy trzeba by zmieniać przynajmniej raz na 2 lata...
A co do nowej kolekcji to jakieś takie średnie te rowery. 9.8 XT wygląda jak jaskrawy Cube tylko z napisem Trek :yucky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarańcz jest świetny sam broniłem się przed tym kolorem przy zakupie a dziś nie zamienił bym na oklepany czarny i nie przesadzajmy nie jest to seledynek który widać z kilometra :)

 

Zgadza się. Też przez moment zastanawiałem się na początku czy nie wziąć Superfly 5 zamiast 6 ze względu na kolor. Ale teraz naprawdę nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dla mnie bardzo ważne, czy decydując się na Superfly 9.7 lub 9.8 brać pod uwagę, amortyzator? Chodzi mi dokładnie czy lepiej mieć Fox czy RS Sid? Jak się ma ich sztywność, jakość działania oraz najważniejsze, serwisowanie po okresie gwarancyjnym. Słyszałem, że lepiej brać Fox pod tym względem (czyli model 9.7). Pytam tylko o amortyzatory, pomijam kwestię osprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...