Skocz do zawartości

[rower] Trek Superfly


Emi00

Rekomendowane odpowiedzi

@ maciejol

Dobra, wszyscy widzą Twojego jaskrawego Superfly 6 2017 - zmieniłeś korbę i hamulce ( SLX, czy po prostu inne tarcze ? ), dobrze widzę :icon_question:

Poza tym w porównaniu do zdjęcia ze strony obręcze mają więcej zielonych akcentów i zyskały je też siodełko i amor.

Kolor też wydaje się bardziej żarówiasty niż na stronie Treka, a może mylę modele :whistling::icon_question:

Z całym szacunkiem, ale bardziej przyciąga mnie Spec Epic HT ( również zielony - przez ostatnie kilka lat tego typu kolory + grafit i czerń przyciągają mnie jak g ... muchę :icon_lol: ).

Superfly 6 2017 ma inny kolor, to SF9 2015

Edytowane przez maciejol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie przymierzam  się  do wymiany napędu  w moim sf 6 ,i zastanawiam się nad korbą gx 36/22. Chodzi o to że czasami brakuje mi na prostej i na zjazdach , i myślałem o zmianie na 38/24 ale nigdzie nie mogę znaleźć takich zębatek srama  pasujących do tej korby. Wiecie czy jakieś inne mogą pasować do tej korby ,ewentualnie zostaje mi przejście na korbę shimano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie przymierzam  się  do wymiany napędu  w moim sf 6 ,i zastanawiam się nad korbą gx 36/22. Chodzi o to że czasami brakuje mi na prostej i na zjazdach , i myślałem o zmianie na 38/24 ale nigdzie nie mogę znaleźć takich zębatek srama  pasujących do tej korby. Wiecie czy jakieś inne mogą pasować do tej korby ,ewentualnie zostaje mi przejście na korbę shimano.

 

Może w ofercie BBB znajdziesz?   https://sklep.harfa-harryson.com.pl/produkty/czesci/mechanizmy-korbowe/zebatki,2,43261

Albo Race Face?   http://sklep.twr.com.pl/pol_m_Czesci-rowerowe_Zebatki-korbowodu-single-speed_Zebatki-Wide-10-11-447.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przypuszczam ze tak, bo raczej na pewno nie wiecej skoro w o 1 cal wiekszej jest 90 mm.

Więcej to wiadomo, że nie, ale potencjalnie może mieć mniej (80 mm). Jeśli chcesz mieć pewność to napisz do Treka - na ich stronie jest formularz i dosyć szybko odpisują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...