Skocz do zawartości

[ Kask ] Czy ktoś wie coś o firmie Meteor?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Właśnie jestem w trakcie kupowania kasku rowerowego. Natrafiłem na sprzęt marki Meteor. Na zdjęciach wygląda dobrze, ale cena to 70zł, więc mam pewne obawy... Szybkie pytanie. Czy ktoś miał już do czynienia z tą firmą? Czy można się jej nie bać? (: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kask posiada certyfikat ce en 1078 to nie musisz się bać o bezpieczeństwo(zapewne posiada, ale warto sprawdzić). Podaj nazwę modelu albo adres do aukcji kasku to będziemy w stanie powiedzieć coś wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to twój pierwszy kask i nie masz wygórowanych wymagań to powinien być ok, szczegółową recenzję mogą podać osoby tylko posiadające ten model. Pamiętaj że kask to nie jest odzież, która ma jako tako podany rozmiar i można w miare dobrze dopasować do swojej budowy ciała odpowiedni model, z kaskami jest trochę inaczej, czasami mają różną geometrie, są węższe po bokach itp. itd. dlatego kupowanie bez wcześniejszej przymiarki jest dosyć ryzykowne. 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego się najbardziej obawiam, że założę kask i okaże się, że coś jest nie tak. Niestety nie mogę kupić kasku "stacjonarnie", więc chyba zaryzykuję. Mam nadzieję nie żałować. Dziękuję za pomoc. Jeśli ktoś ma ochotę coś jeszcze dodać, to bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kask by ci bardzo nie pasował (życzę ci żeby było wszystko ok) to pamiętaj że możesz go odesłać w ciągu 10 dni, sprzedawca nie musi znać przyczyny zwrotu i jest zobowiązany oddać ci pieniądze. Niestety nie dotyczy to kosztów wysyłki na których w takim wypadku byś stracił.

 

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Nie dotyczy to wyrobów, przy których zaznaczone jest iż są wykonywane na zamówienie indywidualne nie podlegają zwrotowi oraz w których na życzenie klienta dokonano zmian kamieni, rozmiarów lub napisów.

 

 

Zapoznaj się również ze stroną "o mnie" sprzedawcy, jest tam napisane o zwrocie i reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...