Skocz do zawartości

[gleba] Rower po wypadku ;]


Rekomendowane odpowiedzi

z tego co widze to jest "nasyp" za sportowa dolina...

moj kumpel zjechal z samej gory, nie wyhamowal i wylecial chyba tam gdzie Ty (2 metrowa roznica poziomow). stanal na glowie z rowerem, na szczescie ani jemu, ani rowerowi nic sie nie stalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :033: . Kurcze rower zostal w bytomiu nie dalo sie go zaniesc . Kierowca autobusu nie pozwolil mi z nim wejsc :029: . Eh po przyjezdze do zabrza wpadlem na pogotowie i mnie opatrzyli . Odradzam wypady w gory na tanich zlomach . nigdy ie wejde na tani rower powinni zabronic sprzedazy rowerow ponizej 400 zl

 

aa tez zjechalem z samej gory . :D:D:D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipiskowi17 gratuluję głupoty :ph34r: ,gdybyś bańką porządnie przyłożył w ziemie to tego tematu już byś nie napisał ,zdajesz sobie z tego sprawę? Do nowego roweru kup od razu kask ,ja zakupiłbym także ochraniacze na golenie.

 

 

PozdR! Uświadamiającee :033:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem . Zamierzam kupic malo brakowalo . I tak na chwile stracilem przytomnosc :) Dodatkowo sobie jaja stuklem powaznie pelno krwiakow :D Brzuch posiniacony glowa tez troche boli . Juz nigdy bez kasku nie bede jezdzil :D no i bez ochraniaczy . Aaa ten rower nie byl z marketu :033: kupilem go w rowerowym :D . Aa zapomnialem spytac jak chronice klejnoty przed kontuzja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :033: . Kurcze rower zostal w bytomiu nie dalo sie go zaniesc . Kierowca autobusu nie pozwolil mi z nim wejsc :029: . Eh po przyjezdze do zabrza wpadlem na pogotowie i mnie opatrzyli . Odradzam wypady w gory na tanich zlomach . nigdy ie wejde na tani rower powinni zabronic sprzedazy rowerow ponizej 400 zl

 

aa tez zjechalem z samej gory . :):):D:)

Te magnumy sa wbrew pozorom znosne, ale nie kurde do skakania! Tylko na przejazdzki do sklepu, czego ty sie spodziewasz po rowerze za taka kase? To raczej swiadczy o twojej glupocie a nie o koniecznossci zakazu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dzieciaki :033:

hipisek17 kandydat do nagrody Darwina ? :!!:

kierowca autobusu miał racje że tego złoma nie wpuścił

moja ochrona klejnotów to rower z damską ramą

/wielu sie z tego śmieje, ale moje klejnoty czuja sie dobrze /

proponuje ten temat wkleić gdzies o makrokeszach

hipisek17 ciesze sie że mogłes zrobić ten temat, może inni amatorzy extremalnych przeżyć na wyrobach roweropodobnych troszke zwolnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam postanowilem troche podirtowac :) . i rower nie wytrzymal skoku oto co sie z nim stalo i ze mna :D .

Skarpa z ktorej skoczylem miala ponad 2 metry i przednim kolkiem wlecialem do rowu :) a pozniej 3 fikolki z rowerem ;D

http://hexio.xnet.org.pl/pub/foto/hipis-on-the-makrocash/

 

:033: Chwalisz się czy żalisz ?? :question:

Bo przyznaję że nie rozumiem tego [wy]skoku ...

IMO jak zamierzasz w przyszości robic takie [wy]skoki to może zawczasu zapoznać się i podpisać to Oświadczenie - Dawcy :)

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheeh a ile oferujesz za nia ? ::022: :033: . BTW nie wiedzialem ze tam sie wyskakuje . Z gory gorka wygladala na normalna . Zreszta mialem hamulce a ze w czasie zjazdu szczelily to nie moja przeciez wina . Ten magnum to rower MTB czyli gory . Czyli powinien dawac rade w takich warunkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamoreks

Ale nie taki rower. Za 200 zł...bez zawieszenia. Bez dobrych szprych...hamulców itd. A nawet w Leclercu był rower MTB za 99zł.

Do jest dla Piciu tak napisanie na tych tanich rowerach. Zresztą w góry to przydało by się full-suspension.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie i dlatego powinni takie wycofac . Czlowiek kupuje rower sprzedawca mowi ze fajny na gorki wciska ciemnote konsumentowi a potem jest to co jest. Powinny rowery spelniac jakies wymogi . mam pytanie kross panic wytrzyma takie cos ?? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...