Skocz do zawartości

[serwis] Dobry serwis Wrocław


Jedrasek

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję dobrego serwisu w którym można naprawić bardziej nowoczesne części rowerowe takie jak amortyzatory czy hamulce hydrauliczne. Sporo potrafię zrobić w rowerze samemu, ale takie części, przynajmniej na razie, mnie przerastają. Chodzi dokładniej o serwis hamulca Magura Louise z okolic roku 2000. Znam co prawda fachowca do którego się zwracam z rzeczami których nie potrafię zrobić (Mogę dać namiar na PW, gość centruje koło z mocnym biciem w 5 min i bierze za to ludzkie pieniądze). Niestety on nie zajmuje się takimi częściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio za centrowanie koła z wyraźnie widocznym biciem wziął ode mnie 20zł, zaplecenie z centrowaniem to z tego co pamiętam 30zł. Co do hamulca to w okolicznym serwisie gość pojął się naprawy, po czym zdecydował, że jednak nie może sobie z tym poradzić i polecił poszukać jakiegoś fachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulec 10 zl,

full serwis amorka dampera 80 zl,

 

dawałem mu duzo bo troche handlowałem to mialem tego mase, zreszta na któryms zdjeciu na FB widac moje amorki

 

jest naprawdę profesjonalnie i szybko, nic więcej u niego nie robiłem ale gościu to najlepszy człowiek serwisant z jakim miałem doczynienia, uczciwy sumienny staranny i pomyslowy, ratował mi takie dampery o ktorych w serwisas mowili ze albo nie da sie nic zrobic albo koszt to 500 zl, amorki ktore chcialem wyrzucic na smieci po serwisie chodzily lepiej jak niektore nowe oem, bierze i robi.

 

Kiedys nawet rozebral i zlozył mi całe dualcontrole xt 2010 czy cos, nie dzialaly wcale, on za to i odpowietrzenie ich wzial 50 zl wiec kasa naprawde smieszna, a potem zreszta je odkupił, a ja juz je na strarty liczyłem

 

a ceny elastyczne

 

POLECAM

 

PS do czasu jak go poznalem robilem wszystko sam

1. za drogo serwisy mnie kosztowaly jak bym wszystko im zanosil

2. mowielm ze to bardzo lubei i chce sie czegos nauczyc

3. chcialem byc pewny tego co robie i ze jest zrobione

 

teraz jak widze ze cos jest grubsza sprawa a nie 5 min pracy to juz nawet nie zakladam rekawic bo szkoda czasu, a takich jak on powinno sie wspierac, chociaz swojego lenistwa nie popieram, ale niech ma chłopak a ja jestm zadowlolony i zamiast siedziec w piwnicy to moge siedziec w siodle i nabijac km

 

i wstyd się przyznać ale nawet chciałem mu na mycie rower oddawać, ale już sie opanowałem, stwierdziłem ze az tak nie mozna sie lenic, a chcialem mu oddac bo bylem pewien ze zrobi to dokladnie i z glowa a nie przeleci myjka z milionem barow po piastach i innych łożyskach

 

pzdr i zycze szczesliwych km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś dobry sklep we wrocku (znaczy nie sprzedaja za wszelka cene tylko dobrze doradza. 

Koledze chodzi o zakupy a nie servis.

 

centrowanie kola za 30pln, za 40 cale kolo mozna zaplesc, 30 pln za regulacje przerzutki, 15pln za detki wymiane itp. cudowne podejscie , ale do portfela klienta a nie jego serca... 

Jak u umiesz tego zrobić sam to bardzo mi przykro , jezeli kiedys bedziesz chciał to napisz a na pewno pomoge;)

 

Servis to servis, są usługi które maja pewne ceny i nie przeskoczysz tego. Ja sie nauczyłem , że pewne żeczy mozna zrobić samemu lub z kolega. 

 

Jezeli chodzi o zakupy nowych produktow to maja wiekszosc popularnych i dobrych gadzetow:P I są sobie w stanie pozwolic zrobic znizke:P

 

A moze lepiej do ProBike? , PM Rider  Harfa? Który twoim zdaniem sklep rowerowy we wrocku jest Cool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego bika kupiłem w PM Rider. Wlasciciel to pasjonat, mi dobrze doradził i jestem bardzo zadowolony. Nawet jak nie masz zamiaru kupować u niego to podjedź pogadać, na pewno podpowie, potem sam podejmiesz decyzję.

 

Sent with HTC & Taptalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu jezeli chodzi o sklep rowery , który sprzedaje z sercem a nie kamieniem to http://www.sportprofit.pl/.

 

Jezeli jestes zainteresowany jego oferta to zglos się do mnie a nagramy  znizke.

 

Mi generalnie nie chodzi o zniżkę tylko o jakiegoś "gościa" co doradzi co kupić. Może pomożesz? na razie myślę na kross a4 ale niekoniecznie musi być ten. Mogę wziąć używany byle dobry jakieś propozycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...