Skocz do zawartości

[pompka] puszcza powietrze


IBNZ

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taka pompke http://www.allegro.pl/item101395148_super_...a_glowica_.html i taki problem: pompujac przez wentyl rowerowy pompka nie puszcza powietrza, inaczej sie dzieje przy wentylu samochodowym, powietrze wylatuje tyłem pompki (tam, skąd wychodzi rurka). Wiem, ze 16 zł to nie majątek, ale jesli to sie da naprawic to po co wyrzucac kolejne pieniadze. A jeśli się nie da to jaka pompke polecacie? Koniecznie trwala, w cenie do 70 zł i zeby dało sie zamontowac do ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne....

mam jej odpowiednik od Authora i w 100% jest szczelny... masz chyba jakiś wadliwy towar... ja bym go zamienił ale jak chcesz coś kupić do zamontowania pod ramę to polecam Authora AAP One... tania i w 100% dobra :confused: więcej o niej w temacie o "pompce BETO"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej to Author nakleja swój znaczek na produkty innych, mniej znanych firm, oczywiście za porozumieniem stron. Mam np. bidon Polisport i pedały, których nazwy dokładnej nie znam i oba te produkty mają swoje identyczne odpowiedniki u Author-a tylko z nową nazwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam beto ale inna nieco i tez puszcza poweitrze wkurza mnie ta firma cos :(rozkrecalm sprawdzalme itp juz wsyzstko kolega ma taka jak ja i jemu padla mozliwosc dopompowania na wyzsze cisnienie bo oboje mamy pompki teleskopowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą więc zadam inne pytanie zastanów się czy na pewno dobrze ustawiłeś gumki i tak jak już ktoś napisał rozbierz ją przesmaruj, najlepiej gęstszym (stałym) smarem, powinno pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...