Skocz do zawartości

[rower] Kross Level A6


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba Kross się zmądrzył, że ludzie pozbywają się Tor za dobrą cenę i dał Dart'a w najbardziej "wypasionej" wersji. A tak liczyłem na zakup Tory po dobrej cenie w lato ;) .... Mam wrażenie, że te egzemplarze nie zejdą do 1600 zł. Za same hamulce płacą pewnie koło 350 zł ( sztuka kosztuje w detalu chyba 250-260 zł ). Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, jak wyglądała sytuacja np w zeszłym roku jeżeli chodzi o dostępnośc wcześniejszych roczników Krossa w nieco późniejszym terminie? Mam tutaj na myśli głownie allegro. Zastanawiam się nad tym Krossem, ale zakupu mógłbym dokonać raczej dopiero w okolicach marca-kwietnia, jak myślicie, czy modele 2007 będą jeszcze dostępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy też od szczęścia. Jeżeli zostaną "leżaki magazynowe" - to będzie można kupić. Ale zazwyczaj jest to 4-5 sztuk. Ale zobacz : http://www.allegro.pl/item298438406_kross_..._wyprzedaz.html - rocznik 2006 i nadal 15 sztuk. Tu również http://www.allegro.pl/item294430845_kross_...nie_sztuki.html . Jednak A6 to najbardziej chodliwy model z kolekcji Level'a i jedynie można czekać na efekty w marcu-kwietniu - wszelkie rozważania mogą się nie sprawdzić. A2 są jeszcze z 2006, bo schodziło ich najmniej. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie jest. Jakby ktoś był chętny to będę miał do sprzedania czarną ramę Kross A6 rozmiar 19 cali, niestety trochę porysowana, ale są to rysy płytkie tylko lakier trochę od trzymania w piwnicy przez poprzedniego właściciela. Cena około 250 zł ze sterami(takimi jak w oryginale)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie dotarł do mnie mój nowy Kross A6 i mam jedno pytanie w związku z tym, że po zablokowaniu skoku amorek lekko sie ugina. Rozumiem, że po odpowiednim napompowaniu amortyzatora zacznie wszystko działać jak należy i po zablokowaniu amortyzator nie będzie się uginał w ogóle ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...