Skocz do zawartości

[Rower] Kands Maestro 2013 - test etapowany


Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy zapowiedź znaczących podwyżek i raczej te "kilka istotnych zmian" nie będzie się na nie przekładać;/ Poczekamy zobaczymy

Proszę się nie obawiać ceny na pewno drastycznie nie pójdą w górę.

Miejmy nadzieję, że ten sezon będzie jeszcze długo trwał i puki co pogoda zachęca do wycieczek rowerowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... czyli co? Zmiana polityki cenowej polegać będzie na podwyższeniu sugerowanej ceny detalicznej żeby ładnie na czerwono przekreślić i użyć magicznego słowa promocja.....  Sukcesu pijarowego nie wróżę, sprzedaż też nie podskoczy, marka też nie zyska.... już bardziej na wyobraźnie działa opis który często na allegro widzę czyli coś w stylu że rower o podobnych parametrach kosztuje ok 2000.  Bo to uczciwe postawienie sprawy gwarantujące równą sprzedaż a nie tylko posezonowy booommmmm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może firma Trans-Rower przy projektowaniu nowego roweru podjęła współpracę z obecnymi użytkownikami na wzór Velo/Accent producenta swojej flagowej ramy Peak 29", którą projektowano własnie we współpracy z użytkownikami i biorąc pod uwagę ich uwagi. Myślę, że mogłoby to zaowocować fajnym rowerem. Ale to tylko takie moje pobożne życzenie ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztyca do wymiany - najlepiej coś z dwoma śrubami

chwyty - dajcie nawet najtańsze piankowce, i tak będą lepsze niż aktualnie montowane gofry

Regulowany mostek  - dużo użytkowników Lazaro czy nawet Meastro narzeka na ten element 

Dodałbym też najtańsze odblaski przód i tył

Zmieniłbym też linki hamulce/przerzutki na coś lepszego

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe niestety wasze zyczenia doprowadzą do ceny rzędu 2000 PLN. TransRower porowadzi politykę jak z komputerami w marketach, tam dawali na świeczniku fajny procesor i grafikę z dużą ilością ramu na beznadziejnej płycie głównej i resztą bebechów. TransRower wprowadził niezłą ramę (i to jest główna jego zaleta), ajko takie przerzutki i resztę najtańszego rzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam rower Kands Maestro 2012 wiec napisze co nieco w tym temacie ;)

 

W 201o roku kupilem rower mtb gdyz jezdzilem nie tylko na szosie ale takze po piaszczystych drogach itp. Rower kosztowal 700 zl, po 1000 km posypal sie suport, a po 1500 oberwala sie korba (jakis chinski metal ;p). Jednym slowem tragedia.

 

W 2012 roku w maju wybor padl na Kands Maestro, szukalem roweru za okolo 1000 zl no i za kandsa zaplacilem bodajze 1150 zl, zalezalo mi na blokowanym amortyzatorze z uwagi na 95% jazdy po asfalcie, a na kolarzowke nie bylo mnie stac, a nie chcialem kupowac starego uzywanego roweru.

 

Przejechalem tym rowerem ok. 6500 km i zlego slowa powiedziec nie moge. Jedyne co wymienilem bo to lewy pedał bo złamała sie ta aluminiowa obwódka.

 

Wymienilem chwyty bo te fabryczne byly tragiczne, nawet w rekawiczkach bolaly dlonie, dolozylem roki, wymienilem tez widelec na sztywny aluminiowy zeby zyskac ok. 1kg, a amora i tak caly czas mialem na blokadzie. Opony fabryczne tez poszly w odstawke i zalozylem vittoria zaffiro 25c slick, jakby ktos z Was chcial zmieniac na takie szosowe opony to radze odrazu zalozyc drugi fartuch na obrecz albo wymienic na mocniejszy, bo ten fabryczny nie wytrzymuje cisnienia powyzej 6 bar. Przynajmniej u mnie tak bylo, i kilka gum podziurawionych przez szprychy. W tym rowerze wymienie jeszcze tylko mostek na taki o mniejszym koncie no a przed wiosna 2014 planuje rower sprzedac i kupic szose.

 

Rower polecam kazdemu, za taka cene nic lepszego nie znajdziecie, a rower sam w sobie jest super, dobrze wykonany, fajna rama, ciekawie sie prezentuje, jak jeszcze mialem fabryczny bialy widelec to dwa razy mialem sytuacje ze ktos nieznajomy chcial sobie na nim zdjecie zrobic :P

 

Rower spokojnie wytrzymuje predkosci w okolicach 60 - 70 kmh. Na prostej na tych szosowych oponach spokojnie rozpedzam go do 40-45 kmh, a wytrenowany jestem srednio, na trasie 60 km (plaska, kilka drobnych podjazdow) osiagam srednia predkosc 29-30 kmh wiec mysle ze calkiem niezle. Ktos dobrze wytrenowany spokojnie zrobi tym rowerem 30-33 kmh na odcinku 100 km ;)

 

Jakby ktos byl zainteresowany to w okolicach grudnia bede chcial rower sprzedac ;) z uwagi na przesiadke na szose, a pieniadze ze sprzedazy beda potrzebne na spd i kask szosowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31,8 powiadasz? O, przydatne info, powolutku się mój zacisk wyrabia :)

 

Czarny akcent na mostku pasuje do czanego paska na siodle, leżą na osi symetrii...

Oczywiście powyższego nie napisałem, się w tej kwestii nie wypowiadam :D, au revoir

Edytowane przez BikerLight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...