Skocz do zawartości

[Kodeks Drogowy] Odblaski naklejane ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż w moim mieście panuje nagonka na rowerzystów postanowiłem zapoznać się z przepisami i z nich wynika że lampek w dzień nie trzeba wozić i to fajnie ale trzeba mieć czerwony odblask z tyłu.

 

 

I teraz pytanie czy na przykład oklejenie górnych paru centymetrów sztycy czerwoną folią starcza tu link OKLEINA ODBLASKOWA folia ORACAL samochód 122x50cm (3090699753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?

 

A jeśli nie mógł by ktoś polecić jakieś dobrej jakości plastikowe które faktycznie coś odbijają a nie chińskie za 50gr. Wkońcu jak ma generować opór :laugh: to niech się na coś przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę lampkę ze zdjęcia używam samemu, jest przytwierdzona na stałe do mocowania (ukraść się da, ale razem ze sztycą i siodłem).

 

Stwierdziłem że szkoda mi czasu na użeranie się z "Panem Władzą" i udowadnianie co jest lampką, co odblaskiem, co jest przyczepione na stałe, a co nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady z tym oklejaniem na okrągło. Jak się będą mieli przyczepić to się przyczepią do czegokolwiek. Dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie za obecnych rządów jest aktualne jak nigdy przedtem.

 

Ja mam 2 paski takiej folii na goleniach amora i 2 paski na rurkach wahacza. Fakt, że biała ale ważne że jest widoczna.

 

BTW co to za miasto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...