Skocz do zawartości

[reklama] Ostatnia seria zbyt migająca.


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, znowu marudzę ;)

 

Nie wiem czy macie możliwość wybierania jakie reklamy są wyświetlane, ale ostatnia seria jest bardzo migająca i po prostu denerwująca.

Rozumiem, że za coś trzeba utrzymać forum, ale jak się da to kontrolujcie co Wam podsyłają. Takie agresywne migające tylko skłaniają do użycia jakiegoś blokera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

Chcesz stosować adblocka? To jak forum przetrwa? Nie pobieramy za nic opłat, a jednak ktoś to wszystko utrzymuje, od domen i serwerów, po licencje. Na temat blokowania reklam znajdziesz w sieci szereg argumentów, dlaczego nie należy tego robić. Jeżeli ludzie zaczną to masowo stosować, nie tylko forum, ale tysiące innych stron przestaną istnieć, więc trochę wyrozumiałości. Zauważ, że nie stosujemy w ogóle żadnych popupów, wyjeżdżających z boku okienek itp, a możemy, mamy propozycje od sieci afiliacyjnych. Nie chcemy denerwować tym użytkowników i utrudniać przeglądania stron. Staramy się, żeby te reklamy były jak najmniej uciążliwe.

 

Swoją drogą, jedyną aktywną teraz kampanią jest szumgum i nie widzę, żeby banner migał. Pozostałe to google i są dostosowane do treści, które przeglądasz w sieci, chodzą za Tobą ciasteczka reklamowe stron, które odwiedzałeś, a potem TY masz serwowane właśnie takie reklamy. Więc WIĘKSZOŚĆ pretensji możesz ewentualnie mieć tylko do siebie.

 

Szybka porada - wyczyść ciasteczka i tmp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że nie stosujemy w ogóle żadnych popupów, wyjeżdżających z boku okienek itp, a możemy, mamy propozycje od sieci afiliacyjnych. Nie chcemy denerwować tym użytkowników i utrudniać przeglądania stron. Staramy się, żeby te reklamy były jak najmniej uciążliwe.

Teoretycznie możecie w praktyce nie, ponieważ w takim przypadku stracilibyście więcej niż zyskali. Ludzie mogliby masowo zacząć stosować Adblocka (popupy wkurzają jak mało co...). Ja używam Adblocka, ale na forum mam go wyłączonego wyłącznie z tego powodu, że reklamy są mało uciążliwe, a cześć przychodów uzyskanych w ten sposób idzie na utrzymanie forum.

 

Więc uważam, że obecna polityka reklamowa forum jest OK i nie ma powodu się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie stosuję i jak na razie nie mam zamiaru. Kiedyś miałem przez krótki okres czasu, ale powodował kłopoty z wyświetlaniem niektórych stron (nawet wyłączony), więc go skasowałem.

Problem finansowania serwisu doskonale rozumiem. Zresztą większość banerów instynktownie pomijam i przeważnie nie docierają do mojej świadomości ;) Po prostu pojawiły się jakieś reklamy gier i się zdziwiłem skąd nagle takie fajerwerki. Myślałem, że to jakiś nowy pakiet dostaliście, ale skoro to na ciastkach jedzie to nie ma problemu.

Ciekawe tylko skąd takie mi się przywlokły :ermm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...