Skocz do zawartości

[treningi] Twój dzisiejszy trening


Marix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja dziś postanowiłem się przejechać jedną z tras pana Banana frog.

 

Zabierzów-Kraków błonia-Tyniec-Skawina-jakieś wsie-Skawina-domek

 

Całkowity dystans to 85 km. Średnia prędkość to wg. mnie ok. 22 km/h(nie mam licznika z tą cudowną funkcją, a godziny przyjazdu nie zapisałem), w tym dwie przerwy, na błoniach i osiedlu widok(kebab)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświęcim - Wilamowice- Kozy- Bielsko Lipnik - Przełęcz u Panienki (741 mnpm) - Hrobacza Łąka (828 mnpm) - Porąbka - Wielka Puszcza - przełęcz Beskid Targanicki (562 mnpm) - Targanice - Andrychów - Wieprz- Głębowice - Polanka Wielka - Oświęcim

trip: 95 km

 

W terenie dosyć ślisko i mokro było. Zjazd z Hrobaczej ostrożny bo popadało deszczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakiś ruch po bezruchu :confused:. Wypadłem z Krakowa przed południem, a traska wyglądała tak:

Kraków - Skawina - Radziszów - Wola Radziszowska - Podchybie - Izdebnik - Lanckorona - Leśnica - Stronie - Zakrzów - Stryszów - Zakrzów - Bugaj - Kalwaria Zebrzydowska - Brody - Leńcze - Podolany - Wola Radziszowska - Radziszów - Skawina - Tyniec - Skotniki - domek na Ruczaju. Chociaż to nie domek :blink:.

TRP 92.45

STP 4:23:57

AVS 21

Kilka zdjątek, bo zrobiłem straszne ilości i muszę się pochwalić:

9c94e4745ab38437m.jpg 57cbc21f10b5f1e1m.jpg 75a446ef0b059146m.jpg 9dde1ab1118f40dbm.jpg

 

Więcej można przeczytać i zobaczyć na bikestats: u2120v1.gif

 

W drodze powrotnej spotkałem bikera z Kalwarii i trochę pogadaliśmy. Jechaliśmy razem parę kilometrów. Jeżeli tu zagląda, to pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj śmignąłem wieczorkiem na krakowską alejkę wzdłuż Wisły:

TRP 43.38

STP 1:35:59

AVS 27.11

Aż się musiałem wpisać, bo to mój życiowy wynik :rolleyes:. Na bikestats widuję średnie sporo powyżej 30 na dystansie typu 100 km - szacunek! :) Moje średnie generalnie nie są powalające, więc dla mnie te 27 to dużo :).

Oczywiście 100% asfalt, koła 28 (cross)... Zimno (7*C), częściowo po zmroku...

Czy kiedyś będzie lepiej? Hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z grubsza: Kraków - Wieliczka - Bilczyce - Łężkowice - Zakrzów - Kraków

TRP 78.31

STP 3:42:39

AVS 21.1

Początkowo za Wieliczką jechałem główną trasą na Gdów i to był błąd - spory ruch, a droga nie-taka-znowu-szeroka :P. W Bilczycach zjechałem na wiochy i od tego momentu było cudownie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj było tak: Zielonki - Bibice - Wola Zachariaszowska - Garlica - Januszowice - Korzkiew - Prądnik Korzkiewski - Ojców - Murownia - Biały Kościół - Zelków - Bolechowice - Karniowice - Kobylany - Brzezinka - Rudawa - Nielepice - Brzoskwinia - Aleksandrowice - Morawica - Cholerzyn - Liszki - Piekary - Kraków.

TRP 103.61

STP 4:44:02

MAX 60.3

I parę fotek:

d479c6d96a395a3cm.jpg cdad2d7e67c153b7m.jpg 5966b4d7afaa8efcm.jpg 22296aef4e3adfcdm.jpg

Więcej fotek na moim blogu na bikestats pod dzisiejszą datą.

Było po prostu super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj tez zrobilem sobie wypad do Ojcowa. Z tym ze nieco krotszy dystans. Cala trase przelecialem czerwonym szlakiem ktory startuje na ul. Łokietka w Krakowie. Musze przyznac ze pierwszy raz byłem w Ojcowie i starsznie mi sie tam spodobalo. na pewno jeszcze nie raz sie tam wybiore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździcie gdzieś po Ojcowie? Bo ja zawsze albo zjeżdżam z serpentyn(tych brukowanych od strony wylotówki na Olkusz) lub czerwonym szlakiem pod bramę krakowską. W samym Ojcowie kupuję batona i wracam do domu bo nie mam pomysłu gdzie dalej jechać. Może jakieś pomysły?

 

P.S.Można asfaltówką do Pieskowej Skały ale to żadna atrakcja :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pojechalem kawalek asfaltowka w strone Pieskowej Skały a potem po jakis 3,4 km odbilem w czerwony szlak. Calkiem ciekawy podjazd i sciezka przez las. i ladujesz pod zamkiem:) potem zjazd do asfaltowki. To na razie tyle z moich tras bo bylem tam pierwszy raz:). mozliwe ze jutro sie wybiore kto wie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dane z treningu

dst: 61.660km 99.9% szosa

mx: 71?? (jakieś zakłócenia musiały być)

avs: 31.2km/h

tm: 1:58:37

 

mx puls 189

śr puls 143

lap 3 75minut śr puls 141

lap 2 23min śr puls 145

lap 1 25min śr puls 149

 

Dzisiaj trening szybkościowy długie tempówki za samochodem ogólnie to jak zwykle dużo śmiechu i "dziwnych" sytuacji

ładna pogoda i brak dużego wiatru zachęcał do jazdy :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to ja odświeżę temat.

Moja dzisiejsza trasa wynosi 103,68km.

Średnia nie jest mi znana, ale koło 24-25km/h.

Cała droga asfaltem, a mianowicie:

Olkusz-Wolbrom-Miechów-Charsznica-Złożeniec-Klucze-Olkusz

Jeżdżę na MTB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...