Skocz do zawartości

[Amortyzator] Do ~1k do Trance X4


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to raczej Trance'a - wsadzenie do niego czegoś co nie pasuje do zastosowania to teoretycznie "profanacja" :P

Natomiast używanie Reby do innego zastosowania niż założone to tylko jej przeciążanie :P.

 

No ten marcok ciekawie wygląda. 140mm i jak co to można go na 120 przestawić.

 

Z drugiej strony możliwość regulowania Reby pod praktycznie każdym kątem jest bardzo kusząca. Ponoć dużo to daje przy lekkich osobach (dodatkowo pop-lock się przyda podczas jazdy po mieście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na coś takiego? Będzie zauważalnie lepszy od reby? Jeśli warto dorzucić do niego te 200zł względem reby to może skorzystam.

 

 

Bonusowe pytanie:

Czy taki stan goleni po 200km to norma? Bo właśnie chcę wystawić rock shoxa na sprzedaż i nie bardzo wiem czy to jakaś poważna wada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy warto do FOXa dorzucać. Bo nie jestem przekonany a sporo osób (szczególnie na zagranicznych forach) woli Rebę od tego FOXa.

Jeśli FOX jakościowo nie jest zauważalnie lepszy od Reby to raczej przy niej pozostanę.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje/opinie to będę wdzięczny jeśli się pospieszy bo planuję przed 13 zamówić Rebę (poprzednia poszła z powrotem do sprzedawcy) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talasa mógłbym kupić tyle, że nie o finanse chodziło. Szkoda by mi było wydać więcej kasy na amortyzator szczególnie jeśli miałbym wpakować coś czego tak naprawdę bym nie wykorzystał. IMO Reba się świetnie sprawdzi i w zupełności mi wystarczy :).

 

https://www.dropbox.com/s/0aix5kvrer3xtxb/2013-01-28%2012.25.40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...