Skocz do zawartości

[galeria logo] pokaż swoją blaszkę, logo, odznakę!


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus Panie i Panowie!

 

 

Rozmyślam nad nowym tuszem do ciała i tak sobie myślę że miło było by zaprojektować swoje własne "logo rowerowe". Chcę połączyć różne motywy z różnych firm w jakąś ciekawą i unikalną całość, co z tego wyjdzie...zobaczymy!

Wrzucajcie proszę cokolwiek zdobi Wasze główki ram, plusy za oryginalność, kudosy za manufakturę! Oprócz swoistej galerii, może kogoś też to zainspiruje do ciekawego projektu...

 

Ponizej kilka nudnych przykładów ode mnie jakie znalazłem nieopodal siebie:

 

 

1. Nasz poczciwy Romek:

 

IMG_0944.JPG

 

2. Różne wersje Trek'a:

 

IMAGE_E80FB302-8DFF-4153-9FAB-220DAAF28257.JPG

IMAGE_C66651B2-A1EF-4880-8605-7021ACC1BDF9.JPG

IMAGE_FA65045C-7041-41AE-9AA5-06C1C11204AD.JPG

 

3. Pashley Cycles:

 

IMAGE_16F9714F-09D3-4592-88DF-BEA2CBBD8C3B.JPG

 

4. Genesis Bikes:

 

IMAGE_F6743703-6FDC-4B13-8802-B45601A02B50.JPG

 

5. Surly:

 

IMAGE_5CE3B72B-0EC9-4214-B83D-BE7D0C965ED4.JPG

 

6. Whyte:

 

IMAGE_8C99FAD8-27E1-41F3-82DA-64F140DA4270.JPG

 

7. Cove:

 

IMAGE_E184B815-1CFF-4A18-AECA-6E56E42187B6.JPG

123_0626.JPG

 

8. OnOne Inbred:

 

P1160176.JPG

 

9. słabo widoczny Sintesi:

 

DSC_1298.JPG

 

11. też średnio widoczny Banshee:

 

IMAGE_F6AA3A1B-3343-4570-BA0B-DBEF35BC9C18.JPG

 

11. Oldskulowe(czyt. old'scoollove) zbierają najwięcej punktów, bonus za lepszą jakość zdjęć ;)

 

IMAGE_F35D85E2-65F3-4CEB-A9C3-6CC30A77A4AD.JPG

IMAGE_0B7B7D56-FEA4-4C48-9161-5836AE0ECE2E.JPG

IMAGE_69F2F6AC-E8FF-4460-A580-37FE403C34D6.JPG

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydrukowałem kiedyś zdjęcie blaszki z kalavinki i poszedłęm do chińskiego baru obok mojego akademika gdzie często jem.

zamówiłem sajgonki, duże piwo i zaczęłem jeść.kiedy przyszło do płacenia rachunku poprosiłem szefa kuchni do stolika.przyszedł a ja bez słowa położyłem kartkę ze zdjęciem na stoliku.ukłonił mi się z szacunkiem i od tamtej pory jem tam za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a na przykład z linka który jest nad Twoim postem?

 

Dzięki bonton - mega kolekcja, aż myślę czy nie zapodać takiego jednego z zębatką Chris King'a i bronkiem dzierżonym w łapie ;) Koszta nie pozwalają na pochopną decyzję jednak...czas odwiedzić lokalnych dłubaczy w metalach wszelakich!

 

Dawać więcej Panie i Panowie! A co powiecie na taką kolekcję(nie moja, niestety...):

 

bicycling-head-badges.jpg

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przykro mi bardzo, nie znam się na rodzimym rynku, ale masz plusa za chęć wspomagania lokalnych rzemieślników!

 

No właśnie - ktoś kojarzy gdzie "u nas" można zlecić coś takiego za w miarę rozsądne koszta?

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

No chyba hyc :P

 

wydrukowałem kiedyś zdjęcie blaszki z kalavinki i poszedłęm do chińskiego baru obok mojego akademika gdzie często jem.

zamówiłem sajgonki, duże piwo i zaczęłem jeść.kiedy przyszło do płacenia rachunku poprosiłem szefa kuchni do stolika.przyszedł a ja bez słowa położyłem kartkę ze zdjęciem na stoliku.ukłonił mi się z szacunkiem i od tamtej pory jem tam za darmo.

 

Kalavinka to japońskie ramy, a jak byś zatargał japońskie znaczki do Kitajca to by Ci i owszem ale tasak w głowę ożenił.

W porównaniu do zatargów historycznych jakie maja Samuraje i Kitajce oraz nienawiść jaką siebie darzą nasze zaszłości z Ukraińcami, Litwinami czy Niemcami to sąsiedzkie sprzeczki o miedzę...

 

Ale do rzeczy...

 

Z całym szcunkiem do kultowości i takichtam pomieszczonych tutaj headbadge'ów to tylko samoróba Travisa broni się w kategorii oryginalności :P

 

Dlatego jeśli cos oryginalnego to proponuję:

 

1. Stonowane:

 

Singular Gryphon

gryphon3.jpg

 

 

Singular Peregrine

 

peregrine3.png

 

No i generalnie reszte z Singular Cycles

 

2. Na bogato:

 

Black Sheep Snow Head

 

black_sheep_snow_head_tube_600.jpg

 

Black Sheep 36er

 

black_sheep_36er_head_tube_600.jpg

 

No i wogóle Black Sheep Bikes

 

Zapytam gdzie robili chlopaki naszą godajvową, klubową blaszkę...

Jak pamiętam płaciłem chyba 7 czy 10 funtów od sztuki...

 

04122012235.jpg

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kams pokaż mi zdjęcie słabej jakości lakieru na rychtarskim.

Nie mogę się wypowiadać za wszystkie ramy. Ale moja lepiej pomalowana być nie mogła. Nie dość że dostałem ramę tak wykończoną jak chciałem, to jeszcze byłem pozytywnie zaskoczony że aż tak dobrze to wyszło.

Tak jak już Ci pisałem, są marne szanse (i bardzo mi to doskwiera), że na romecie będę miał tak idealnie położony lakier jak na rychtarskim.

 

Oczywiście mówię o tylko jednym egzemplarzu, więcej na żywca z bliska nie widziałem. Ty też nie powinieneś się wypowiadać ogólnie, bo szczegółowo oglądałeś pewnie ze dwie ich ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...