Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Noo, nie odpuszczę okazji uwiecznienia waszych gleb ;)

 

@venom - sprecyzowanych planów brak, zależy gdzie pojadę, a to się pewnie wyklaruje jak ruszę ;). W każdym przypadku dystans ok. 60-70 km, jeżeli padnie na Ursynów pewnie zahaczę o Kabaty.  Jeżeli padnie na Jabłonnę, pewnie polecę przez Bielana do mostu PN. Nie znam okolic po drugiej stronie Wisły, więc pewnie najprostszy wariant Modlińska/Zegrzyńska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 h moga byc, aczkolwiek nie znam bielana na tyle dobrze by tyle po nim krazyc. Chetnie skorzystam z przewodnictwa. Bede ok. 18 - wejscie klaudyny/podlesna.

 

 

Powinienem zdążyć, wysłałem Ci numer na priv wyślij mi proszę swój na maila albo sms

Pzdr

ps przewodnictwo to trochę za dużo powiedziane:) ale postaram się żeby pokrążyć, miej może jakieś światełka-ale powinno być jasno jeszcze o tej porze więc spoko:)

Edytowane przez tomczysko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem się z Krzyśkiem Sobczakiem i Anką Wrzos na niedzielną wycieczkę w okolice Pułtuska. Ruszamy o 10:00 z praskiej strony mostu Gdańskiego (ścieżka rowerowa tuż przy Wiśle). Powrót około 20:00, po przejechaniu 190 km. Lekko nie będzie, ale jak ktoś ma kondycję to zapraszam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powinienem zdążyć, wysłałem Ci numer na priv wyślij mi proszę swój na maila albo sms

Pzdr

ps przewodnictwo to trochę za dużo powiedziane:) ale postaram się żeby pokrążyć, miej może jakieś światełka-ale powinno być jasno jeszcze o tej porze więc spoko:)

 

 

Dzięki za fajny trip i fajne miejscówki w Bielanie. Do następnego :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za fajny trip i fajne miejscówki w Bielanie. Do następnego :devil:

 

 

Cała przyjemność po mojej stronie, zawsze fajnie jest pokazać coś nowego) Trzeba by sie ruszyć w nocy także, tylko trudniej trafić na te fajne kawałki a i zmiana dętki nie jest tak sympatyczna jak w dzień:)))

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jutro czyli 17.07.2013 planuje jazdę na mtb po tej pętli(tylko bardziej brzegiem wisły):

 

http://www.endomondo.com/workouts/214809429/1537095

 

jedno lub dwa okrążenia, w planie jest zadanie sobie bólu, więc tempo raczej żwawe, przynajmniej dla mnie, wyjazd o 17:30 stąd -> http://mapa.szukacz.pl/?&latc=52.235606&lngc=20.99674&lat=52.236184&lng=20.997448&z=1.5m&zzz=16&typ=Mapa&poi=hotel&t=Klikni%C4%99ty_punkt

 

Jak ktoś wie jak to jechać jak najbardziej brzegiem to bardzo fajnie :D

 

 

 

Edytowane przez mess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety chyba bym nie wiedział na kogo zwrócić uwagę :) trzeba było się wybrać ze mną :!: Generalnie było lajtowo, srednia 20  :teehee:

 

ps. siekierkowska poszła w 7m4s pod wiatr, w sumie bez jakiegoś zapieku, więc trzeba będzie się spiąć i w 6:30 zrobić  :laugh:

fajna zabawa z tą stravą  :thumbsup:

 

Edytowane przez mess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...