Skocz do zawartości

[zawody] Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB - Dąbrowa Górnicza


sylus

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB Lang Team 2012

 

 

 

PROGRAM ZAWODÓW

Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB Lang Team 2012 to ogólnopolska impreza sportowo-rekreacyjna rozgrywana na rowerach górskich, odbędzie się według następującego programu:

 

dzień przed zawodami:

16.00 - 19.00 - zapisy w Biurze Zawodów, wydawanie numerów startowych z chipami

w dniu zawodów:

8.00 - 10.30 - zapisy w Biurze Zawodów, wydawanie numerów startowych z chipami

10.30 - 10.40 - odprawa techniczna

10.40 - ustawienie uczestników w sektorach

11.00 - start maratonu GRAND FONDO Mistrzostwa Polski w kat. Elita Kobiet / Mężczyzn i U-23

11.05 - start maratonu GRAND FONDO

11.10 - start maratonu MEDIO

11.15 - start maratonu MINI

16.30 - zamknięcie trasy maratonu na wszystkich dystansach

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu zawodów (np. godzin startu poszczególnych dystansów), o czym poinformuje zawodników przed startem.

Dekoracje zwycięzców:

14.00 - Dekoracja w kategorii MINI

15.00 - Dekoracja w kategorii MEDIO

16.00 - Dekoracja w kategorii GRAND FONDO Elita Kobiet / Mężczyzn i U-23

16.00 - Dekoracja w kategorii GRAND FONDO

 

 

więcej na stronie

https://skandiamaraton.pl/?opis-trasy=dabrowa-gornicza

 

 

Będę na trasie dopingował i fotografował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

czy znalazłaby się dobra dusza, która pokazałaby w piątkowe popołudnie trasę MP? Zainteresowanych jest kilku.

Wiemy, że jest płasko. Interesuje mnie czy na trasie znajdują się jakieś miejsca z kamieniami, cegłami. Jak wyglądają kluczowe momenty, gdzie może rozerwać się grupa? Czy są jakieś krótkie strome ścianki np w piasku?

Zdaję sobie sprawę, że Fred od Schwalbe jest papierem, a nie oponą, ale i tak zastanawiam się czy na niej wystartować.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wczesniej się nie zgadaliśmy, miałem urlop i chętnie trasę bym pokazał. W piątek będę w domu dopiero około 20 więc na objazd już za późno.

Jeśli będzie sucho to Fredy powinny dać radę. Generalnie piach trafi się miejscami na pierwszych 20-30 kilometrach. Podjazdy po kamieniach i korzeniach. Jeden króciutki ale stromy. Reszta lajtowa. Dwa szybkie zjazdy gdzie spokojnie poleci się ponad 50 km/h. Jeden długi po szutrze, jest tam ostry niebezpieczny zakręt, przy dużej prędkości może być groźnie. Trasę mini robiłbym na Fredach bez zastanowienia ale sądzę, że mega/giga powinno być też na nich ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wczesniej się nie zgadaliśmy, miałem urlop i chętnie trasę bym pokazał. W piątek będę w domu dopiero około 20 więc na objazd już za późno.

Jeśli będzie sucho to Fredy powinny dać radę. Generalnie piach trafi się miejscami na pierwszych 20-30 kilometrach. Podjazdy po kamieniach i korzeniach. Jeden króciutki ale stromy. Reszta lajtowa. Dwa szybkie zjazdy gdzie spokojnie poleci się ponad 50 km/h. Jeden długi po szutrze, jest tam ostry niebezpieczny zakręt, przy dużej prędkości może być groźnie. Trasę mini robiłbym na Fredach bez zastanowienia ale sądzę, że mega/giga powinno być też na nich ok.

 

 

Ok, dzięki Piotr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa bardzo kiepska, ale jadę bo mam blisko. Można było wymyślić coś o wiele lepszego w kierunku Jury, lub na jej terenie, a nie tutaj, gdzie "największa" trudność to Bukowa z jednym technicznym zjazdem :yucky:

Reszta to piach, asfalt, trochę luźnych kamyków i szuterki....ehhh chyba za dużo jeżdżę bo górach, bo spodziewałem się czegoś bardziej godnego Mistrza Polski w maratonie MTB <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, wszyscy wiemy jak 'asfaltowo & szutrowo' miał Silesia Cup wyglądać parę lat wstecz, a jak było naprawdę, szczególnie na torze 4x kiedy zaczęło lać jak z cebra.. ;) Realne pytanie - objeżdżał ktoś trasę - jakie opony będą idealne (tak żeby dojechać a nie przebić)?

 

Mam na stanie Schwalbe Road-Cruisery i zastanawiam się czy jechać na nich czy przełożyć Ro-Ro 2.25:

https://lh5.googleus...00/DSC_1328.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...