Skocz do zawartości

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł


PoleK

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Pietern napisał:

Taki urok Internetu, ludzie potrafią zapytać nawet o to czy im obiad smakował. :)

 

Jest takie powiedzenie że jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to to wcale się nie odzywaj.  Pewnie tego nie zrozumiesz, ale w twoim wypadku widzę, że plecenie głupot jest uzasadnione, gdzieś w końcu  trzeba nałapać postów do gwiazdek na stałego bywalca.   

7 godzin temu, Quell napisał:

A zadałeś sobie trud i sprawdziłeś te setki aukcji na allegro ?

Może zabrakło ?

Ok, dzięki. Znalazłem baterie na allegro. Nie wiedziałem jak do tego się zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zabieram się za zakup lampki na przód. Szybciej się będzie ściemniać więc potrzebuję czegoś o oświetlenia jakiś dróg pozamiastowych, ale też do wypadu do lasu w ciemności. Budżet? 150-180zł. Myślałem o Mactronic 3.2, ale różne opinie na necie krążą. Dobrze by było jakby światło było w miarę szerokie (głównie do lasu).

 

Czy może taki zestaw Convoy? https://allegro.pl/oferta/latarka-convoy-s2-t6-4c-2-ogniwa-uchwyt-ladowarka-7041805238

Edytowane przez Damios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto co mówi poprzednik, dodam że ładowarka dodawana do kompletu to gó*no jakich mało. Nie kupuj tego !

28 minut temu, Labell napisał:

Pol-Krusz brzmi jak właściciel firmy z wykopami odkrywkowymi. 

Zobacz nazwisko sprzedającego, będziesz wiedzieć już skąd nazwa ;) Kiedyś takie skróty były popularne, ale od dawna już wiele osób od tego odchodzi, w zasadzie głównie młodzi już wykazują się większą kreatywnością w nazewnictwie firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Damios napisał:

A generalnie ten Convoy to najlepszy wybór w tym zakresie cenowym?

Cenowo skasuje każde oświetlenie rowerowe w tej cenie (licząc ilość światła w stosunku do ceny), ale weź pod uwagę że to latarka i nie ma co jej równać do lampek typowo rowerowych. 

2 godziny temu, PawelW84 napisał:

Latarka świeci niesamowicie, chyba nigdy nie miałem czegoś o tak silnym strumieniu światła.

Jak Ci się już przeje Convoy, pomyśl nad BL70s ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...