Skocz do zawartości

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł


PoleK

Rekomendowane odpowiedzi

allegro to przeglądam cały czas ;P na światełka zaglądałem i widziałem convoy s2 tylko bym musiał mieć ciut słabszy ze względu że nie wykorzystam pewnie pełnej mocy nigdy ;p no i kwestia w jakim przedziale cenowym się zmieszczę?

Edytowane przez Sebastian93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym linku co jest porównanie convoya i noise 500 widać, że jednak noise szerzej świeci od convoya (co oczywiście nie usprawiedliwia jego dwukrotnie wyższej ceny).

A jak wypada porównanie Convoya z EDC? Może jest jakieś porównanie takie jak w/w linku?

Ktos wyżej napisał, że solarforce podobno nieco gorzej świeci na boki względem EDC, więc go odrzuciłem.

Ostateczny wybór jest więc między convoy s2+ i EDC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to już konkretne, widać jak to świeci i tu pokazuje tą przewagę o której mówił ml1, a umiałby ktoś z was rzucić jakimś konkretnym model na który warto zwrócić uwage? ;)

Jeśli na rower to polecam wersję z kolimatorem 20x60. Świeci nieco bliżej niż np z reflektorem OP ale za to znacznie szerzej. Poniżej dwie fotki dla porównania:

http://i.imgur.com/Fvn0Zbe.jpg

http://i.imgur.com/kvnpWYw.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś podobnego, http://allegro.pl/lampa-rowerowa-halogen-led-cree-xm-l-t6-akumulator-i5249210421.html

wiem że pewnie nie ma tych 1800, ale jeśli ma połowe to i tak dobrze, a patrząc na testy podobnych to świeci na tyle żeby mi wystarczyło.

co o takiej sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czym ta lampka z allegro: http://allegro.pl/latarka-na-rower-convoy-s2-ogniwo-uchwyt-kolimat-i5750844450.html

różni się od s2+ od Pana Darka z światełka.pl? Chcę kupić latarkę na przód w cenie około 130 zł. Ewentualnie co polecacie na tył do roweru do 50 zł. Oświetlenia będę używał głownie po mieście, poza miastem również, ale dużo rzadziej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na moje niewygurowane wymagania podstawowa wersja wystarczy? chciałem wydać max 140 zł na lampe do przodu a ta u Darka 170 zł + jeszcze jakiś uchwyt,a podstawowa wersja z kolimatorem i uchwytem około 130 zł z przesyłką już więc duża różnica w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jest chyba niemodowana. Na tył Mactronic Walle.

Lepiej modowaną. ;) Może na solarforce.eu znajdziesz taniej. A jak chcesz niemodowaną to kup na Banggood :) Tylko tam jest bezkolimatora. :/

Lepiej modowaną. ;) Może na solarforce.eu znajdziesz taniej. A jak chcesz niemodowaną to kup na Banggood :) Tylko tam jest bezkolimatora. :/

Lepiej modowaną. ;) Może na solarforce.eu znajdziesz taniej. A jak chcesz niemodowaną to kup na Banggood :) Tylko tam jest bezkolimatora. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz na rowerze komplecik LAMPEK NIMA 2.

Wiosną/latem jak jest pochmurno itd są ok, natonmiast teraz w listopadzie dają za mało światła - jestem za mało widoczny i samochody coraz częściej próbuja mnie rozjechać.

Szukam mocniejszego oświetlenia do miasta - żeby samochodziarze mnie lepiej widzieli - nie jeżdżę DDR jak tylko nie muszę :)

Najlepiej coś niewielkiego na bateryjki AAA. Max ze 3 tryby 100%-50%-migający (albo ciągłe i ze 2 tryby migające).

Łatwa obsługa - nie znoszę lamp z miliardem trybów przez które muszę przebijać się pykając w wyłącznik kilkanaście sekund.

Czy Led Prox 151W + Prox Wally dadzą radę? Może FORCE OPTIC?

Na komplet chciałbym wydać 50-80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kiego grzyba Ci lampka pozycyjna? Kasę przeznacz na walliego na tył i masz super zestaw.

 

Bo nie chcę po mieście wozić S2?

Zamówiłem komplet PROX (przód i tyl za 22zł z bateriami + wysyłka) - jak będzie za słabo to na pozycję przód wleci Cateye TL-LD630-F Rapid 3 a na tył TL-LD630-R. Wally musi być montowany w poziomie a mnie to średnio pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...