Skocz do zawartości

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł


PoleK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

a jak się ma Convoy S2+ od Darka z tym Convoy S2+ z tej aukcji?

 

Warto dopłacić za wersję od Darka? Interesuje mnie sterownik 3 - Wersja z Driver LED 2,8V-4,5V (2,8A lub 3,04A) Nowy 3way z zabezp. termicznym . Rower i EDC. Zabezpieczenie termiczne

dwukierunkowa zmiana trybów, strobo rowerowe, pomiar napięcia ogniwa, wydajny tryb 50% . Prosty w obsłudze. 2,8A lub 3,04A - do wyboru. 
Cena 135zł + 9zł wysyłka (z XM-L2 na Noctigon).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że OP to skórka pomarańczy i reflektor. Trochę przekornie pytałem, bo @Chudeusz porównuje to z TIRem, a to dwie różne rzeczy.

 

Co do 3x xpl to faktycznie wydajność jest świetna, ale na tym mi tak bardzo nie zależy. Używałbym tego do jazdy w lesie i zasięg oraz średni stożek TIRa by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się teraz zastanawiam nad zmodyfikowaniem solarstorma x2 (convoya sprzedałem tu na forum bo leżał nieużywany) i tak myślę, by w jednym oczku zostawić optykę jak jest, a w drugie wstawić jakiś kolimator, tylko najpierw muszę dokładnie to pomierzyć. Chociaż powinny pasować takie same jak do convoya, tylko musiałbym dokręcić bliżej optyki samą diodą, bo pamiętam że ref od convoya był krótszy. 

Mam też sprawne ogniwa z laptopa i zastanawiam się czy nie zrobić sobie drugiego pakietu do tego świecidła, tylko kompletnie nie mam pojęcia jak miałbym to ładować tak, by nie wybuchło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przepraszam :)

3xXP-L i masz świetnie doświetlone przed kołem i pobocze. Do tego M1/m2 albo S2 najlepiej z refem SMO.

Mówisz o X1 TIR Narrow?

 

Jesli tak to się nie zgodzę, latarka nie oświetla dobrze "pod kołem" i pobocza.

 

Właśnie z tego powodu jestem w czasie przesiadki na 2xConvoy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

 

Potrzebuję latarki "doświetlającej" na okazjonalne wieczorne powroty z wycieczek rowerowych po wałach/lekko zalesionych terenach. 

 

Nie potrzebuję nie wiadomo jakiej mocy, chce po prostu widzieć lepiej i na troszkę większą odległość.

Na dynamie w piaście mam 30 luxową lampkę od Axy, która coś tam świeci ale raczej to nie jest to czego szukam.

 

Widziałem pierwszego posta i celuję w jakąś budzetówkę. Zależy mi na czasie bo codziennie gdzieś jeżdżę i wracam wieczorami dlatego celuję w niższy pułap cenowy (do 100 zł).

 

Znajdzie się coś? 

 

Moje propozycje:

 

http://allegro.pl/lr3-latarka-rower-cree-led-1000w-800l-gratisy-2xak-i5941090278.html

 

http://allegro.pl/latarka-led-zoom-cree-q5-lad-aku-kpl-rower-l032-i5730848658.html

 

http://allegro.pl/latarka-led-zoom-cree-q5-lad-aku-kpl-rower-l029-i6058639579.html

 

Coś z tego jest w miarę dobre?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beliar
Żadna z zaproponowanych latarek nie jest ani trochę dobra, to jest zwykłe badziewie z zoomem. Zapewne będzie jaśniejsze od tej lampki na dynamo ale na pewno nie jest to warte zakupu, ani tym bardziej nie jest to rzecz jakościowa.
Dlatego jeżeli chcesz oświetlić drogę to w zasadzie chyba najtańsza sensowna latarka to convoy s2+, ale o tym było już sporo w tym temacie jak i tu http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=13249&postdays=0&postorder=asc&start=0.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...