Skocz do zawartości

[Lampka] Co kupisz jak masz 50 a co jeśli masz 150zł


PoleK

Rekomendowane odpowiedzi

117 stron lektury? hmm :). Chyba po prostu zapytam. Szukam TANIEGO zestawu lampek. Mają sygnalizować moją pozycję kiedy śmigam po mieście. Nie zaszkodzi, jeśli przednia będzie w stanie oświetlić choć trochę ciemną alejkę w parku. Trwałe mocowanie, najlepiej na AAA, cena max 50pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasugerowałem się tą lekturką i kupiłem everactive el 300 za 30 zl + uchwyt, a największą zaleta to duża ilość lumenów jak na tą cenę - 300 - więc powinno być okey. Nie udało mi się znaleźć zdjęć latarki w akcji więc jak będzie u mnie to wrzucę kilka fotek dla kolejnych zainteresowych i niecierpliwych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klon szału nie robi, podejrzewam że "markowa" za dużo się nie różni https://diodek.pl/krotki-test-malego-oswietlenia-rowerowego/
Ale za te pieniądze też niewymagaj cudów.
Minimalna różnica w zasilaniu, w porównaniu z klonem, jest.

 

 

kupiłem everactive el 300

 

Podziel się też jakąś mini recką (opisem) na forum. Pewnie wielu osobom to pomoże podjąć decyzję.

Edytowane przez Dziubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, Everactive el 300 dotarła do mnie i muszę przyznać bardzo pozytywnie zaskoczyła. Nie spodziewałem się jakiś fajerwerków po latarce za 38 zł + uchwyt a jednak przynajmniej moje oczekiwania pod względem jakości wykonania jak i efektów świetlnych spełnia w 100%. Zasilana jest przez 3x baterie AAA, a jak ktoś woli aku 18650 to można za 10 zł dokupić adapter  :thumbsup:
54JWDfG.jpg

 

SLGY8vY.jpg

Edytowane przez Damiox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rozglądam się za latarką posiadającą inny typ przełącznika niż ten poniżej. Mam XM-L2 T63C i po wymianie tego przełącznika to już nie działają wcześniejsze tryby i świeci jednym słabym światłem. Z samego funkcjonowania przed problemami byłem zadowolony. Bailong BL-1896-T6 oraz CREE XM-L3 U3 posiadają nieco inne przełączniki plus jeszcze jeden model widziałem, który i jednak wypadł z pamięci, jednak posiadał włącznik jak na zdjęciu plus na środku miał jeszcze osobny do zmiany trybów. Jeśli możliwe to na akumulatorach 18650 i niestety kupował będę na allegro, gdyż potrzebne "na już". Czy w/w modele będą warte uwagi?

 

0_0_productGfx_44c3e16bd90b86d46b2f197f8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszelkich adwersarzy 

Całe strony dywagacji - mocniej , słabiej , szerzej , węziej ... Mam inny problem . Cena nie specjalnie mnie interesuje ale, - potrzebuję przednie oświetlenie , może być modyfikowane , do jazdy szosowej przez 6 godzin bez zmiany trybu ( spadku mocy) tak by było maksymalnie lekkie , oświetlało mi drogę na tyle by nie załapać się dziurska i złapać kapcia . Bez wodotrysków . Rower - ścigant , jazda - szybka ( maraton) , brak czasu - szybkie ładowanie ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszelkich adwersarzy

Całe strony dywagacji - mocniej , słabiej , szerzej , węziej ... Mam inny problem . Cena nie specjalnie mnie interesuje ale, - potrzebuję przednie oświetlenie , może być modyfikowane , do jazdy szosowej przez 6 godzin bez zmiany trybu ( spadku mocy) tak by było maksymalnie lekkie , oświetlało mi drogę na tyle by nie załapać się dziurska i złapać kapcia . Bez wodotrysków . Rower - ścigant , jazda - szybka ( maraton) , brak czasu - szybkie ładowanie ...

Może jakaś lampka pod Powerbank albo z doczepianym pakietem do ramy

 

Wysłane z mojego Samsung Note 4 SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem że Chińska wersja wymaga moda, miało to zasugerować abyś jej nie brał. Zorientuj się nad wersją "krajową" tych lampek. Ponoć są dobre, ale zastanawia mnie fakt mocowania, a konkretniej wytrzymałości na zawodach. Niestety tutaj nie pomogę, na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...