Skocz do zawartości

[Forumowe ciuchy] ciepłe na jesień


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Info dla ElDiablo: dzisiaj puściłem zajawkowego e-maila do Vitesse i odpowiedź była błyskawiczna. Są bardzo zainteresowani takim customowym zamówieniem, tym bardziej, że startują dopiero na polskim rynku i może uda się uzyskać korzystniejszą cenowo ofertę, niż w BCM.

ElDiablo, mógłbyś się z nimi skontaktować, przesłać projekt???

 

tel: +48 24 231 20 59

e-mail: info@vitesse.pl

http://www.vitesse.pl/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitesse (...) tym bardziej, że startują dopiero na polskim rynku

Wystartowali już bardzo dawno. Są na rynku obecni przynajmniej ze 20, a może i 25 lat. To jedna z najstarszych o ile nie najstarsza polska firma szyjąca odziez kolarską. Vitesse to porządna marka od dawna związana z kolarstwem, a nie zwykła szwalnia jak Top Print. TP to sie nadaję do szycia piżamek dla niemowląt, a nie porzadnej odzieży kolarskiej.

 

Oby ceny były taki jak w TP.

Na to bym nie liczył. Jak już pisałem powyżej: Vitesse to porządna firma szyjaca naprawdę dobrej jakości odzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Data wpisu do rejestru przedsiebiorców: 2004-03-01

Chyba jednak nie taka stara.

Po stronie stwierdził bym, że nie tyle co weszli na polski rynek, ale hmm .... zaczynają bardziej się interesować polskim rynkiem.

Pragnę zwrócić uwagę, że polska strona jest jeszcze w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Są na rynku obecni przynajmniej ze 20, a może i 25 lat

 

Nie chcę się tutaj kłócić, ale 20 - 25 lat, to w Polsce jeździło się w tym, co spadło po kolarzach z Wyścigu Pokoju :) lub co tam kto miał z zagranicy. Spółka [jak podał kolega wyżej] wpisana do KRS w 2009r. a biznes swój w Polsce rozkręca od początku tego roku. Obserwuję też ich facebookowy Fan Page i przez niego właśnie się z nimi skontaktowałem.

W jednym się zgodzę - na pewno nie będą tacy tani jak TP, ale chyba lepiej zainwestować w ciuchy więcej i pośmigać w nich kilka sezonów, a nie wyrzucać po jednym lub 2-óch intensywnego używania [za to dziękuję, ale już to przerabiałem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem w BCM Novotex spodnie

http://sklep.bcmnowatex.com.pl/pl/shop/spodnie_na_szelkach_ocieplane2.html

oraz

http://sklep.bcmnowatex.com.pl/pl/shop/kurtka_gamex_ultima_tit.html

 

Jako że mam swoje lata i masę, kurtka będzie szyta na miarę, zobaczymy jak bedzie z jakością.

Jutro przychodzą spodnie a w przyszłym tygodniu kurtka.

 

Napisze jak z jakoscią w stosunku do ceny.

 

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie mam w zwyczaju pisać o czymś o czym nie mam pojęcia. Sam miałem długie getry tej firmy z 15 lat temu (to były moje pierwsze getry). To że aktualna spółka zarejestrowana jest od 2009 o niczym nie swiadczy i o tym dyskutował nie będę, bo to nie forum o biznesie. Pewności nie mam, ale wcześniej mieli siedzibę chyba w Skierniewicach.

 

edit: poszukałem i znalazłem:

VITESSE - rodzinna firma która powstała z pasji do kolarstwa. Od 1989 roku jeden z największych w Europie producentów strojów kolarskich.

żródło: VITESSE GRAVITAN MTB TEAM - zakładka "sponsorzy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...

Aktualizacja: Dotarły próbki z TP (alleluja chciałoby się rzec). Na pierwszy rzut oka wyglądają naprawdę ok.

Niestety muszę dzisiaj wyjechać, ale w weekend porobię foty i wstawię z opisem i cenami (jak w końcu dostanę ostateczne).....

Do pozostałych firm wysłane maile, odpowiedziało Vitesse. Przygotowują się do Bike Motion w Holandii, więc są zawalenia robotą - odezwą się jak się obrobią....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up up Ja bym nie powiedział że to "mały" szkopuł.

Ja mam takie pytanie chyba do wszystkich ludzisk. Skoro tyle czasu już nam zjadło wybranie firmy itp. może zamiast marnować czas warto by wybrać już konkretnie co bierzemy (kurtka + spodnie czy bluza + spodnie czy jeszcze coś do tego) i jaką to będzie miało grafikę/ nadruki żeby w momencie wyboru firmy od razu wysłać zamówienie a nie dopiero wtedy debatować nad wyborem w/w. Czy jakiś Admin może konkretnie uściślić już nie koniecznie "Forumowe ciepłe ciuchy na jesień" tylko "Forumowe jesienne zestawy 2012" w których będzie widoczne naocznie (w sensie rysunkowym) to co kupujemy?

A skoro ruszyliśmy tematy cen to chciałbym zapytać o rząd wielkości. Ile kosztował zestaw (jeśli był) na jesień 2011 i ile na oko będzie kosztował albo ile byśmy sobie życzyli aby kosztował zestaw Jesień 2012?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Ile kosztował zestaw (jeśli był) na jesień 2011

Nie było w zeszłym roku ciuchów długich, tylko krótkie.

 

czas warto by wybrać już konkretnie co bierzemy (kurtka + spodnie czy bluza + spodnie czy jeszcze coś do tego)

No właśnie to (przynajmniej jak dla mnie) jest mocno uzależnione od ceny, chętnie wziąłbym np. rękawki, czy nogawki, ale jeżeli mają kosztować po 40 zł to ja dziękuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie informacje odnośnie materiałów i cen od TP będę miał (teoretycznie) najdalej jutro wieczorem.... Tak bowiem zobowiązała się właścicielka.

Wtedy to określę co jest do zamówienia i co jest godne uwagi. Mają mi też przysłać propozycje graficzne w których miejscach na ubraniach jest logo etc.

Swoje opinie wstawię w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...