Skocz do zawartości

[Forumowe ciuchy] ciepłe na jesień


Rekomendowane odpowiedzi

Przy letniej edycji a dokładnie po niej przyszedł mi jeszcze taki pomysł do głowy, że można poszukać jakiegoś sponsora, który dołoży tam 5 czy 10 % do całości zamówienia za jego logo na ciuchach. Dużo ludzi zainteresowanych tematem pracuje więc może jest możliwość dogadania się z firmami.

 

Ze swojej strony rozmawiałem z jedną firmą, która teoretycznie jest zainteresowana taką formą reklamy tylko oczekują informacji ile byłoby chętnych na takie ciuchy i jak cenowo wygląda takie zamówienie.

 

Ze dwie trzy takie firmy i całe zamówienie może wyjść około 30% taniej. Może sam top print dałby jakiś rabat za swoje logo na ciuchach.

 

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Top Printem rzeczywiście można by się dogadać czy nie chcą wrzucić swojego loga na strój :)

 

Przy okazji trzeba poruszyć kwestię materiałów. Mówimy tutaj o spodniach z takiego samego materiału jak spodenki letnie, tylko większej gramaturze, podwyższonej gramaturze i powłoce w stylu PTFE, czy o zupełnie innym materiale. Mają to być spodnie od +5 do +15*C czy od zera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki dodatek typu logo na pewno psuje całą kompozycję ale coś za coś. Zawsze ze 200 do 300 złotych do przodu to jest coś.

 

Może Bigos zrób temat z listą chętnych. Żeby w ogóle mieć jakiś zarys zainteresowania tematem. Niech tam każdy napisze swój nick i co by chciał kupić (spodnie długie, spodnie 3/4, bluzę, kurtkę). Potem zrobi się to na co jest największe zainteresowanie a i do ewentualnych sponsorów będzie co przekazać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jakby przesunąć główne logo z klatki na serce to mamy miejsca na 4 loga na klatce, z pleców można wywalić czarny "wyglądający jak odwrócone żebra" wzorek i mamy koło 8-10 miejsc na loga :) Nie mówiąc o przesunięciu loga na spodenkach w dół w stronę kolana, mamy miejsce na 2 kolejne loga.

Miejsce jest, znajdźcie tylko sponsorów :)

 

PS Jak trzeba będzie to mogę wstawić grafikę jakby to miało wyglądać na koszulkach i krótkich spodenkach, ale nie mam całego projektu więc nie mam jak pokazać długie stroje.

Do tego piszę z netbooka z gór i nie mam dostępu do obróbki grafiki zbytnio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych powstanie jak ludzie będą "mniej-więcej" wiedzieć jaka cena jest takiego ubioru. Nikt w ciemno się nie zapisze.

Ja jestem chętny na długie spodnie na szelkach - bluzy mam dwie Endury aczkolwiek może się skuszę.

Moje sugestie:

- Co do temp. wolałbym od 0`C

- Co do loga sponsorów......moje zdanie - NIE PSUĆ !!! tego projektu żadnymi wstawkami. Ileż oszczędzimy na tym na głowę? po parę złotych a misz-masz gwarantowany na ciuchach Jesteśmy teraz rozpoznawani jako FORUMROWEROWE a zaraz to będzie wyglądać jak tablica ogłoszeń.

- na długich spodniach wstawić wzdłuż nogawek cały napis forumrowerower.org a nie skróty FR.ORG bo nie mamy takiej domeny

- umieścić godło Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu zgodzę się z Hassanbey-em. Po pierwsze rozmowy w takich sprawach to nie 5 minut przez telefon. Po 2 jeżeli już to nie jeden sponsor (groszowe różnice),a 2-3 a to znowu czas. Ponadto jak już sponsor - to bardziej coś markowego, a nie popierdółki.... i znowu czas..... A jesień wielkimi krokami.....

Można o tym pomysleć, ale nie na chybcika.... Może w następnej partii ciuchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez mrmorty, 7 Września 2012 - bo już mu się nie przyda
Ukryte przez mrmorty, 7 Września 2012 - bo już mu się nie przyda

Jak godła nie będzie to chociaż krzyż trzeba umieścić. Co do loga to wątpię aby było coś taniej skoro firma która szyje wstawi swoje logo. Kiedyś się pytałem innych producentów którzy sami szyją że logo jest wstawiane obowiązkowo. Może jak by zamówił z 50 sztuk kompletów rowerowych to mogli by swoje loga nie wstawiać na produkty. Mi tam jedno logo nie przeszkadza. Zawsze koszulka lepiej wygląda niż tylko z jednym napisem forumrowerowe.

Odnośnik do komentarza
  • Mod Team

Sprawa godła była już poruszana, z tego co pamiętam było chyba głosowanie, barw nie było na ostatnich ubraniach, także IMO nie warto zawracać sobie głowy, robić kolejnych głosowań, bo to już było wałkowane.

 

Przenieście ten temat do odzieży rowerowej. Do tego działu nigdy nie zaglądam ;/

Na górze każdego tematu masz opcję śledzenia tematu - wystarczy kliknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...