Skocz do zawartości

[Forumowe ciuchy] ciepłe na jesień


Rekomendowane odpowiedzi

Uważam,że mamy już zrobioną na ten rok kolorystykę, grafikę i całą resztę w ciuchach letnich - zostawił bym to wszystko z małymi korektami dotyczącymi walorów użytkowych - dłuższy suwaczek, silikonik na plecki (posiadacze wersji letniej wiedzą o czym mowa) i tyle. Skróci to poważnie czas na zaklepanie tych rzeczy. Projekty niech przygotuje w oparciu o to co ma i tylko listę robić i zamawiać - chętnych nie brakuje, czas szycia też nie jest krótki, do tego wysyłka i będzie listopad ,,, Co do oferty - to króciutko długie gatki + bluza/kurtka jesień. Zima rządzi się swoimi prawami i jak sądzę każdy ma swoje sprawdzone rozwiązania. Rękawiczki,ochraniacze, chustki, itp - to tylko będzie rozdrabniać,komplikować i spowalniać całą akcję. Doświadczenie w tej kwestii Panowie już mają, więc tylko szybka lista i na rower ... :thumbsup:

 

Oczywiście jestem chętny na komplecik, bo letnie ciuchy są super ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę... wolałem jednak spytać, co by zarzutu nie było że decydujemy za ogół. Jednak pozostaje sprawa pleców na kurtkach... Nie wiem, ale mnie nie do końca podchodzi wzór na tyle. Co innego bluza, tudzież koszulka z dł. rękawem, ale windstoper, tudziez kurtka... dla mnie nie halo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was ale u mnie wczoraj rankiem były już pierwsze przymrozki. Rano 3 stopnie za dnia 30 stopni wieczorem 3 stopnie i weź się tu ubierz na rower... Miałem już wybraną kurtkę ale poczekam na forumowe. Ja bym jednak takich akcesoriów jak rękawki, nogawki, rękawiczki itp. nie skreślał. Może po prostu odłóżmy to na inny wątek (który można prowadzić jednocześnie z tym), a tu zajmijmy się zimowo-jesienną odzieżą ze względu na aurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego co widzę, to pojawia sie kwestia bluzy czy kurtki? Bluzę czy bieliznę pewnie każdy jakąś ma, ja osobści bym raczej oscylował w jakąś kurtkę, windstoper - jako 2 warstwa. CO do wzoru na plecach to jak będą projekty, to można zdecydować - dla mnie bez różnicy. W kwestii bicepsów bedę głosował na szerszy rękawek, nic tak nie w... jak obciśnięty bark i biceps, chyba, że rękaw będzie na tyle elastyczny, że nie będzie to robiło różnicy - zapewne wiedzą co szyją i kichy jakiejś nie zrobią ... Poganiajcie tą fabrykę ;) bo robi sie coraz chłodniej :yucky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Wykonałem już kilkanaście telefonów, obiecywano wysyłkę , próbek dalej nie ma.

Niestety, o ile jutro nie uda mi się z nimi skontaktować z mojej strony odpuszczam sprawę. Mam dość kosztów, czasu i niecierpliwości forumowiczów.

Jutro ostatecznie dam znać. Zadzwonię po raz ostatni i spytam czy Top jest zainteresowany naszym zamówieniem czy nie, wygląda na to że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o firmę T.. Print w Łodzi, to... osobiście sam pisałem do Nich e-mail i szanowna Pani odpisała, że oddzwoni, ale.... wiadomo jak się to zakończyło. Drugi raz napisałem e-mail z prośbą o pewne informacje dotyczących ubranek, ale.... kolejny raz się zawiodłem, nawet nie odpisali. Wydaje mi się, że chyba lekko "olewają" klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A może by tak zapytać szybko innego producenta, np. Rogelli [niżej kontakt]??? Nie jestem pewien czy robią taką customową odzież, ale chyba można spróbować. Projekt jest przecież gotowy, a chętnych sporo - więc być może przy większym zamówieniu udałoby się jakąś rozsądną cenę wynegocjować. Wydaję się, że odzież od nich prezentuje się solidnie i chyba coraz mocniej zdobywa rynek polski. Nie mam nic od nich, ale wielu forumowiczów chwali sobie ich produkty. Ceny ze strony są dużo wyższe niż te na allegro, z czego wnioskuję, że przy zamówieniu większych ilości można uzyskać spory rabat. Jeśli nie uda się z wyżej wymienioną firmą, to chyba zakupię zimowy zestaw z tej firmy.

 

ElDiablo, proszę daj znać do końca przyszłego tygodnia co w temacie, bo ja muszę się zdecydować: czekać czy kupować, bo już coraz chłodniej, a to co mam na jesień/zima z poprzednich lat już średnio się nadaje do jazdy.

Pzdr.

 

Rogelli Dariusz Gwiazda

Borówno 87, 58-379 Czarny Bór

Tel. 664 614 666

E-mail: info@rogelli.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...