Skocz do zawartości
Eastern

[Amortyzator] Manitou Drake 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• KloPeraN
      Przez KloPeraN
      Witam, szukam amortyzator do Boss Convert koło 26' hamulce tarczowe. Jazda głownie po asfalcie i drogi polne, czasem las. Do 400zł
    • Kacper101
      Przez Kacper101
      Witam, chciałbym kupic amortyzator najlepiej  firmy FOX  do 800 zł do 150 mm skoku w stanie db/bdb w małopolsce/podkarpaciu
    • marcinusz
      Przez marcinusz
      Cześć,
      kupię amortyzator 29" 100mm w co najmniej dobrym stanie. Kolor czarny. Sterówka tapered minimum 18cm. Od biedy może być prosta sterówka. Rozważę wszystkie propozycje od Raidona Air po Rebę. Wyłącznie QR15x100 (nie-boost).
    • szamysz83
      Przez szamysz83
      Witam. Mam kilka pytań, zadam po kolei:

1. Zasadnicza różnica między RS XC30 TK coil a RS 30 TK Silver Coil - tylko waga?
      2. Podrzuci ktoś jakiś dobry tutorial do serwisu RS 30 TK Silver Coil?
      3. Ile oleju, jak i gdzie wlać? Chodzi o RS 30 TK Silver Coil
      4. Jest możliwość zmiany skoku ze 100mm na 120mm? RS 30 TK Silver Coil
      Oczywiście pod koła 26 cali. Dziękuję.

• Ilia
      Przez Ilia
      Cześć,
                     Wpadł mi taki pomysł by zamiast smaru do uszczelek kurzowych wstrzyknąć olej. Chodzi dokładnie o Foxa. Ich uszczelki mają dwie wargi, które ściskają sprężynki i pomiędzy tymi wargami daje się smar. W większości innych widelców zresztą też, jednak nie u wszystkich ta dolna warga tak dobrze trzyma. Rozbierałem już dwa nowe Foxy i smaru na uszczelkach w ogóle nie było. Pomyślałem, że jeśli wstrzyknę tam olej taki jaki jest w komorze powietrznej to amortyzator będzie i uszczelki będą jeszcze lepiej nasmarowane. Smar chcę wstrzyknąć po złożeniu widelca strzykawką z taką mini rurką, odginając wargę uszczelki.
                    Chciałbym poczytać co o tym sądzicie. Może ktoś już tak próbował, a może są jakieś szczególne przeciw skazania?

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.