Skocz do zawartości

[Ślęża] wjazd rowerem, czy legalny?


Kiciok

Rekomendowane odpowiedzi

Na kendach khan 1.5 za drugim podejściem wjechałem jakieś 65% trasy resztę prowadziłem... Na tych oponach na pewno nie dam rady :(

 

Nie mogę sobie przypomnieć co to była za trasa, gdy szedłem pieszo z rodzinką, była taka bardzo szeroka i łagodna...

 

A tak btw jestem z Żarowa tak dokładnie, ale to w sumie jedna droga, tyle, że jeżdżę od strony sobótki, będkowice, sulistrowiczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiciok, a kiedy byleś ostatnio na tym żółty szlaku? on był remontowany (wysypany po całości żwirkiem) jakoś w tym roku.

Wcześniej było tam dożo więcej kamieni i tłucznia, teraz problem możesz mieć jedynie na tej wyślizganej kostce brukowej.

Jak chcesz dojechać na Tąpadła z Sobótki to polecam czarnym szlakiem, tam jest właśnie łagodnie i szeroko. Może o ten szlak Ci chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bardziej płaskich fragmentach* jest żwir, tam gdzie bardziej stromo wysypali piach i jest miękko. Na slickach hmm, sorry taki mamy klimat, ale jak się lubi wprowadzać rower to czemu nie? Tylko na zjeździe radziłbym uważać bo 1.0 to chyba zmieści się w szparach w kostce brukowej ;)

 

 

zdjecie,600,421842,20130828,niespodziank

________

*pojęcie względne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na ślęży

 

a co to za pozaszlakowy z Raduni? Ten co zaczyna się w miejscu gdzie niebieski zaczyna mocno opadać w stronę przełęczy tylko że ten w lewo?

Jeśli tak to czemu nie nagrałeś tych ścianek na początku?

Byłem tam dzisiaj i zrobiłem dwa zjazdy: niebieski i ten właśnie, pełen luxus nikogo na szlaku a i na Ślęży pustki.

http://www.endomondo.com/workouts/354309791/2416194

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a co to za pozaszlakowy z Raduni? Ten co zaczyna się w miejscu gdzie niebieski zaczyna mocno opadać w stronę przełęczy tylko że ten w lewo? Jeśli tak to czemu nie nagrałeś tych ścianek na początku?

 

Tak to ten sam szlak , wyglebiłem na drugiej ściance i 3 ściankę sprowadziłem - wyciąłem ten fragment .

 

Co do niebieskiego to jeżeli zjechałeś to na tym scott'cie z twojego garażu to szacun , ja mam fulla 130/120 skoku ale niebieskim jakoś nie udało mi się jeszcze zjechać , cóż pod koniec czerwca będzie kolejna próba ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he na HaTeku też mi tam zbytnio nie szło ale jakiś czas temu przerzuciłem się na fula i teraz jest git, to znaczy takie zjazdy jak niebieski czy ten nie oznakowany z Raduni łykam raczej na spokojnie. Muszę tylko popracować nad tym niebieskim ze Ślęży (2 oesem zawodów emtb) bo na dwa dotychczasowe podejścia jednej ściance nie podołałem.

Ale spox myślę że w końcu podołam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Taka akcja jest..., że jutro ok 12, z przęłęczy Tąpadła robimy wbite na szczyt (po drodze zachaczająć zalaną sztolnię nad polaną z dębem), potem zjazd na przełęcz Tąpadła, znowu wjazd/wejście na szczyt i zjazd na Sobótke tyłami zamku w górce i tunelami pod browarem(mile widziane lampki rowerowe). I jeszcze trzeba tam gdzieś po drodze upchać kiełbaski w Zbujeckiej Pieczarze.

Z Sobótki bedę ja i jeszcze 2 ziomeczków, ja na fulu oni na ht wiec bez zbędnych szaleństw.

 

Ktoś jeszcze sie wybiera?

 

I tak poza wyprawą jutrzejszą, to jest ktoś chętny na zwiedzanie tych podziemi browaru? ale takie grubsze zwiedzanie wszystkich 3 poziomów, nie szybki przejazd rowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...