Skocz do zawartości

[rekawiczki] North Wave Skeleton Full


Rekomendowane odpowiedzi

Firma - North Wave

Model - Skeleton Full

Rozmiar - L

Kolor - Czarno Białe

 

Doszły do mnie wczoraj. Po rozpakowaniu paczki osłupiałem - wyglądały duzo lepiej niz sie zapowiadało. No to trzeba przymierzyć.. podczas zakłądania zaczałem sie bac że będą trochę małe ale gdy wcisnąłem reke do końca wszystkie wątpliwości się rozwaiły. Rekawiczka jest dośc wąska co mi sie akurat podoba. Wąska w tym sensie że dosc dobrze przylega do dłoni. Jest baaardzo dobrze wykonana. Na moje oko szybko sie nie rozwali.

 

Obie zewnątrzne strony rekawiczki są pokryte gumą. Na górze robi to piorunujące wrażenie(srednie fotki ale lepiej takiezamazane niz zadne .. :blink: ) - Klik Na dole moze nie robi to już takiego wrażenia Klik ale za to bardzo dobrze i pewnie trzyma się kierownice i klamki.

 

Wczesniej jeździłem w rękawiczkach Accenta. Wczoraj po wsiądnięciu na rower i złapaniu kierownicy stwierdziłem że jakąś cienką mam kiere O_o. A to zasługa tego że rekawiczki są przylegające.

 

W skali 1 do 10 daje 9.5. A todla tego ze ejstem bardzo czepiający się i w miejscu gdzie łączy sie kciuk z palcem wskazującym jest troszeczke za mało materiału i gdy sie dłoń chce otwrorzyć tak zupełnie na maksa to czuć że troszke brakuje. Ale na rowerze tego nie czuć gdyż ręki nie mamy otwartej tylko na kierownicy tak samo nie przeskzadza to w trzymaniu butelki. W sumie mogłem o tym nie pisać :]

 

p.s. na kciuku jest bardzo fajny materiał do wycierania potu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najbliższych dniach też kupie sobie sceletony bardzo mi pasują wizualnie, zobaczymy jak się sprawdzą w letnim czasie ale sądząc po fakcie że Rita G.Dahle jeździ w nich na pucharze świata powinny być bardzo dobre wkrótce zamieszcze moje wrażenia z testów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też mam te rękawiczki od 3 tygodni i jestem z nich bardzo zadowolony - polecam ;)

 

Powierzchnia silikonu po stronie wnętrza dłoni zapewnia bardzo dobre trzymanie kierki i klamki ;) Zobaczymy ile wytrzymają, ale jestem dobrej myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zrobieniu ok 1000km odkleiła mi sie od spodu gumka na palcu którym hamuje. Pozatym niezauwazylem zadnych innych obtarc i innych. Wentylacja jest dobra. Przynajmniej niepamietam zebym mial spocone rece po jeździe. Ale teraz jak jeździłem, to najcieplej było chyba tylko 22*C :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupilem podobne ( z obcietymi 2 palcami) i w porównaniu do specow enduro sa znacznie lepsze - Braku zelowych wstawek nie odczulem, lepiej trzymaja gripa, frota na calum kciuku, lepiej owijaja nadgarstek. No i pasuja mi do butów, nie mowiac o wygladzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zastanawiam się pomiędzy Skeletonami a troche tanszymi x-country, teraz jest dylemat ale chyba padnie na x-country :) Teraz jeszcze tylko pytanie jedej osobie odkleja się jeden kawałek kości z sylikonu czy u innych też ma to miejsce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...