Skocz do zawartości

[maraton] skandia kraków 06.05.2012


shiler

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera się ktoś na maraton? Pogoda zapowiada się super. W tym roku jedyny maraton odbywający się w Krakowie. Trasa chyba jak co roku. Wcześniej nie startowałem bo w zeszłym roku dzień później był maraton Golonki w Zabierzowie (zresztą bardzo pamiętny :icon_cool: , kto był ten wie o co chodzi) . Z tego co widziałem to trasa prosta i po szutrach (niestety mapa na stronie słabo czytelna, może ma ktoś ślad GPS zeszłorocznej trasy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na maraton? Pogoda zapowiada się super. W tym roku jedyny maraton odbywający się w Krakowie. Trasa chyba jak co roku. Wcześniej nie startowałem bo w zeszłym roku dzień później był maraton Golonki w Zabierzowie (zresztą bardzo pamiętny :icon_cool: , kto był ten wie o co chodzi) . Z tego co widziałem to trasa prosta i po szutrach (niestety mapa na stronie słabo czytelna, może ma ktoś ślad GPS zeszłorocznej trasy?)

 

I właśnie dlatego że były tak blisko siebie i dzień po dniu udało mi się wystartowac i ukończyć oba. Ale Zabierzów będe pamietał wiele lat - po 5 glebie przestrałem liczyć.

 

jeżeli w sobotę rano nie bedzie lało to się wybieram na Skandię - od 5 lat nie opuściłem żadnej.

Pytanie do wszystkich miejscowych - moze ktos pozwoli mi rozbić mały namiot w ogródku na jedną noc. - piszcie na priva lub sms 506 137 167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria wybranych 100 zdjęć ze wczorajszego maratonu : Skandia Maraton Lang Team 2012 - Skandia Maraton Lang Team 2012 - LifeSport.pl

 

Zapraszam i pozdrawiam!

 

 

a jest możliwość wrzucenia zdjęć na np. picas'e? tam nie trzeba się specjalnie zarejestrować, żeby zobaczyć zdjęcia... a już na pierwszej zakładce widziałem siebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie tylko połowa z tych zdjęć się powtarza. Nie wiem czy to błąd przy wczytywaniu czy niechlujstwo. A poza tymi zdjęciami z oficjalnej strony nikt nie ma żadnego linka do zdjęć? Kiepskawo, a myślałem że się znajdę na jednym chociaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko pięknie tylko połowa z tych zdjęć się powtarza. Nie wiem czy to błąd przy wczytywaniu czy niechlujstwo. A poza tymi zdjęciami z oficjalnej strony nikt nie ma żadnego linka do zdjęć? Kiepskawo, a myślałem że się znajdę na jednym chociaż.

 

nie dość że się powtarza, to w 90% to zdjecia tylko z błoń, a faktycznie na trasie było sporo ludzi od fotek a tutaj nic... szkoda;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...