Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies konkretne argumenty nieuxnania gwarancji?

Wysuniecie podsiodlowej jest tu na duzym luzie. Moze, ekhm, waga jezdzca wieksza niz producent specyfikowal?

 

"Niewłaściwe użytkowanie roweru , za wysoko wysunięta sztyca"

Ważę 95kg . Dzięki za wsparcie i miłe słowa . Żeby nie robić offtopa dorzucę coś jeszcze .

12663468417080373712.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważę 95kg

Nie ma się co obrażać i gniewać,to tylko wysunięte spostrzeżenia i zarazem prawdziwe,zbyt mocno wysunięta sztyca i spora waga dają sporą dźwignię w tym miejscu i często pękają ramy wtedy,ramka sama w sobie ma dosyć ciekawy wygląd ale zawsze lepiej brać sprawdzone ramy niż strzelać w coś co ma znikomą sprzedaż 

 

jaho84 musimy się ugadać jak się zrobią cieplejsze dni na jaki wypadzik jak będę w mieście ze swoją maszynką

Edytowane przez venom2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Trochę offtopowo...

Zaniepokoilo mnie to co sie przydarzyło  J1hado'wi.. Ja mam mniej wiecej podobna konstrukcję ramy ( z takim podobnym wzmocnieniem przy podsiodłowce - http://www.forumrowerowe.org/topic/110050-galeria-pokaz-twojego-29era/?p=1605927 ), waze 120kg, mam tam sztyce 35cm wysunieta na okolo 20cm.. czy dla bezpieczenstwa moglbym kupic dluzsza sztyce np. 40cm, albo wiecej, by więcej jej było wsunięte w rurę? Czy to zmniejszyłoby ryzyko podobnego wypadku?

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Trochę offtopowo...

Zaniepokoilo mnie to co sie przydarzyło  J1hado'wi.. Ja mam mniej wiecej podobna konstrukcję ramy ( z takim podobnym wzmocnieniem przy podsiodłowce - http://www.forumrowerowe.org/topic/110050-galeria-pokaz-twojego-29era/?p=1605927 ), waze 120kg, mam tam sztyce 35cm wysunieta na okolo 20cm.. czy dla bezpieczenstwa moglbym kupic dluzsza sztyce np. 40cm, albo wiecej, by więcej jej było wsunięte w rurę? Czy to zmniejszyłoby ryzyko podobnego wypadku?

Pozdrawiam serdecznie

to ja też offtopowo, myślę że nie musisz się obawiać, bergamont robi raczej lepsze jakościowo ramy, ale zawsze możesz wymienić sztycę na dłuższą jeśli nie liczysz każdego grama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się zastanawiają a głos oddawali na brzydkiego szaraka...

 

Jedna osoba oddała głos na Stanton'a, najprawdopodbniej ta, która nie mogła na własny rower głosować ;)

 

Artoor -Sherpa rządzi!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gienek wygrał w cuglach i zasłużenie. Nie dość, że był kometą z przyszłości to jeszcze sztywny na froncie i w dużym rozmiarze, a rozmiar się liczy.

Sherpa był wtedy świeżo wyskoczony z pudełka, jak malowana lala na wybiegu haute couture. Takie typy nie nęcą atletów po morderczej wyrypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...