Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Chyba kiepsko Cube  rozwiązał sprawę prowadzenia linek,

 

Zgadza się . Linki i pancerze pwoinny iść wew ramy ale niestety linka przy przekładaniu w połowie długości się zawija i nie ma szans tego przełożyć , nawet biorąc pod uwagę patent z magnesem nie potrafiłem jej przełożyć do końca gdy na początku roku składałem cube'a . Zostaje jeszcze oddanie do serwisu na przełożenie tego ale biorąc pod uwagę czas oczekiwania - ok 5 dni roboczych , jest to dla mnie bez sensu.

 

Dlatego sobie odpuściłem .


 

 

choć przy moim wzroście prowadzi się troszkę taczkowato

 

Na szczęście ja jestem większy od ciebie i prowadzenie jest okej . Wzrost 192 , noga 94 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam cuba z wewnętrznym prowadzeniem linek

nigdy nie miałem problemu z ich przciągnięciem, wystarczy chwile cierpliwości.

A wymieniałem linki przynajmniej dwa razy.

Tak więc proponuje się nie poddawać ;-)

Bo linki wewnątrz to duży plus zwłaszcza przy nieprzyjaznych warunkach atmosferycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dokładkę pomarańczowa zakrętka na wentylku! O siodełku w pomarańczowym akcencie nie wspominam, bo już widziałem, cudo.

 

 

@SWS

 

Zdjęcie piękne, jakby w Norwegii robione. Gdzie taką fotkę można zrobić?

No tak, ale jeden mały szczegół pominięty: zaciski hamulcowe mają akcent czerwony ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie masz problemu z wyciągnięciem bidonu z koszyka?

 

nie ma problemu, normalnie sa załozone dwa koszyki i nie ma problemu ani z jednym ani z drugim. Przy zaołożonym jednym tak jak na zdjęciu można koszyk przesunąć niżej ale mi się nie chciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)
Co to za gripy i korba?

To nie korba, ani zębatka. :) To bash guard Straitline.

Gripy to ESI Racer's Edge.

Na dokładkę pomarańczowa zakrętka na wentylku!

Do nabycia tutaj. :)

zaciski hamulcowe mają akcent czerwony

Nawet kiedyś myślałem, żeby je maznąć, ale boję się, że farba się bedzie wykruszać.

 

Zresztą, nie można też przesadzać - bo uzyskamy efekt odwrotny do zamierzonego. Jak to mówi stare polskie przysłowie: "co za dużo, to niezdrowo" :thumbsup:

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary dobry Unibike Evo 29 :) a w zasadzie to co a niego po 2 latach zostało, dzis dostał na urodziny nowa ramę :)

 

 

 

 

Czy to  ma sens? Jak zmienię karoserię w mojej maździe na opla  raczej to już nie będzie mazda...

no chyba że zmieniłbyś ramę Unibike na Unibike a nie na Peaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...