Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Malowanie nowej ramy podoba mi się znacznie bardziej niz poprzedniej.

Te sznurki/druty, które wystają z ramy mają ułatwić przeciąganie linek i pancerzy? Jeśli tak, to czy byłby duży problem z przeciągnięciem linki gdyby ich nie było?

 

To są małe rureczki

Przeciągałem już linki bez dodatkowych "pomagaczy" Chwile zabawy i było przeciagnięte. Ale dwie linki zajęły mi jakieś 15 minut - nie korzystałem z magnesu.

Od spodu jest otwór około 1cm na 2cm. W otwór ten po przeciągnięciu linek wkłada się adapter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

[galeria] a nie gazetka z tesco

To może temat załóżmy [słitfocie, pokoje gościnne, piwnice, garaże, BiedraTescoStyleFoto] Pokaż swojego 29era po wyjęci z kartonu. 
​Ale jest sezon ogórkowy, więc w sumie rozumiem, że właściciele nowych maszyn muszą się chwalić rowerami w warunkach domowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł brzmi "Pokaż swojego 29era".

 

Pokazać można wszędzie i pod różnymi kątami, np. w toalecie (jeżeli ktoś ma odpowiednio dużą).

 

Co nie zmienia faktu, że najfajniejsze fotki to te z pleneru.

 

Pod tym względem rozumiem cmokających na zdjęcia z pokoju, ale nawoływań do wrzucania fotek wyłącznie z terenu - już nie.

 

No ale w sumie każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie i tego się trzymajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Masz rację Sol, nie chodzi o to by każdy pokazał rower na tle Kanionu Colorado ale żeby choć odrobinę się postarać. 
Potem mamy takie dywaniki, kosze z bielizną do prasowania, pissnięte buty i kawałek tapczanu. No i rower tak pokazany, że za cholerę nawet nie wiadomo jaki jest napęd (dobrze, jeśli autor napisze jaki to model). Co nam po takim zdjęciu? Albo - kto chce  to oglądać? Wciągnąć do swoich domowych zbiorów?
I tak jest wszędzie, tutaj, na picassie, facebooku i ogłoszeniach nieruchomości z chatami po 320 tys i szmatami walającymi się po kątach za deską do prasowania i kartonem po butach..
I szerzy nam się taka dziadowizna po kraju. A co tam. 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wymagajmy od ludzików za wiele - oczywiście słowo "galeria" w tytule zobowiazuje, ale nawet w Galeriach nieraz kicz nieziemski wystawiają...ciężko wymagać od każdego zeby latał po krajobrazie i ustawiał przesłonę, myślał o odpowiednim świetle a potem jeszcze poprawiał fotosklepem swe pstryki. Nie wszyscy mają sprzęt oraz oko do fotografiki. Poza tym co z tego że pikne slajdy będą skoro na nich ponownie rower "a" po raz trzydziesty ósmy w specyfikacji sklepowej...

 

Swoją drogą po to są punkty reputacji zeby wyróżniać tych, co się swymi zdjęciami wyróżniają!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@ciannek - mnie to wali jak kto ma w domu, jakie ma podejście od tzw "estetyki życia" i czy woli brudne śmierdzące panny w zaSSranym łóżku w pościel z frotte czy nie, czy jada byle czym, byle jak i byle co i jakiego g.. słucha i ogląda w domu, nawet czy seks uprawia w skarpetach i klapkach jak ostatni omucek, ale raz: dopóki ja tego nie muszę znosić, a dwa - niestety z naszym poczuciem estetyki (jako społeczeństwo) w praktyce a co gorsza w życiu jesteśmy w głębokiej d.. To nie moje smutki - to bolączka, choroba która trawi cały ten kraj.
amen
ps: a co najlepsze wszelkie próby zauważania/krytykowania problemu kończą się tak jak w Twojej  wypowiedzi -zbagatelizowaniem lub tanim komentarzem.

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozumiem was,a jednocześnie ubolewam nad tymi którzy robią domówki[zapominają się z podniecenia i dają coś na szybko],wybaczamy jakoż jesteśmy dobrotliwi i litościwi,przyznajemy punkty za wygląd i krajobraz jakże ważny i istotny,sam popełniłem gafę dając swego bajka do galerii w poniżej przeciętnych warunkach,poprawię się jak tylko czas i okoliczności pozwolą mi na to i usunę niewygodne zdjęcie,bądźmy bardziej wyrozumiali dla siebie wszyscy jakoś zaczynaliśmy  :thumbsup:  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zanim się tu jakiś poważny flame rozwinie, przyjmijmy kryterium

 

wrzucam takie zdjęcia swojego roweru, jakie sam chciałbym oglądać.

 

Zobaczymy ilu jest miłośników paneli podłogowych i półkotapczanów, a jak wygląda frakcja miłośników rowerów w ich naturalnym środowisku :thumbsup:

 

BTW. Jutro zapowiadane słońce jak żyleta. Jest okazja na sesję. W słońcu skąpane wszystko piękniej wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się wypłakał ze wszystkich smutków :sweat:

 

Panie cianek1991,to że się na forum nie widzimy,

nie znaczy, że można sobie pozwolić na lekceważące uwagi.

Wyobraź sobie, że wchodzisz z ulicy w nowe towarzystwo, czyli tak jak Ty (5 wpisów na koncie),

i puszczasz taki tekst. Jakbyś został odebrany? Do przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...