Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus braci pedalska!

Z zielonym Marianem juz sie raz pokazywalem, tym razem jednak cofnalem sie w czasie i skonfigurowalem roznokolowca 97er, podobnie jak z Marianem w roku 2012.

Roznica tkwi jedynie w detalu :)

Jutro rower zobaczy teren i mam nadzieje, ze uciagnie w podmoklym UK.

Ave stal !
koval

 

ps. tylko sie nie dop...dalac, ze tylne kolo za male do tej galerii :)

 

 

IMG_49750001.JPG

 

IMG_49770001.JPG
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camber w górskim pejzażu.

 

Ostatnia zmieniłem koła - udało mi się zakupić nowe w atrakcyjnej cenie, jak na to co oferują fabryczne specowe Roval'e. Tylne kółko zostało dodatkowo przeplecione na cieniowane szprychy by urwać jeszcze kilka gramów. W skrócie: 24 szprychy na przodzie, 28 na tyle, wewnętrzna szerokość obręczy to 29mm i lżejsze od poprzednich o 220 gramów. Ardenty 2.4 i 2.25 zyskały dodatkowe miejsce. Przednia opona na tej obręczy pokazała swoje tłuściejsze oblicze :)

 

I jeszcze kolejna zmiana to pedały na górskie wypady, czyli wpinane z platformą. Shimanowskie kowadła PD-M647 ustąpiły miejsca Time'om MX4. Oprócz wagi, ulgę zyskały moje kolana.

 

p1070557_stitch5djnk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Posprzątane. Kontynuujemy galerię.

 

 

 

 

Jak dobrze że ja buduję co mi się podoba i nie mam żadnych "zatwardzeń" co do konstrukcji i użytych materiałów.


@ishi nie możesz brać wszystkiego na poważnie (zwłaszcza, że mój komentarz był opatrzony emotikonem). U mnie też stoją aluminiowe ramy. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saroni Montis 29er, size S

korba sram xo, rurki ritchey alu, hamulce xt, zmieniarki, manetki xtr, kaseta xtr, siodło zoncolan, rock shox sid

 

waga w zależności od napędu i kół:

1/10 i koła BOR XMD 333 z oponami spec renegade fast track - 9,2kg

 

2/10 i koła ztr crest z oponami xking protection -9,65

 

Hi_Q2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny S-W  ile było przeciwniczek w kategorii i ogółem? 

Ostatnio namówiłem znajomą na maraton- 50 km, pierwszy raz jechała, kupiła sobie jakiegoś B'twina 520  27,5 cala. 
W swojej kat. miała tylko jedną przeciwniczkę przyjechała przedostatnia w open za nią po pół godziny rywalka ;)
Zgarnęła dwa medale i puchar   :0

Śmiałem się do łez i gratulowałem   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)
Może nie jest to maszyna jakaś ultra lekka, super szybka, super droga, oraz bóg wie co jeszcze....
Najważniejsze, że jest to moja maszyna ;D
Aganga mam od 2lata, w tym roku zacząłem zabawę z modyfikacjami.
Z początkowego 3x9 zmieniłem na 2x10 (X9 + XT)
Docelowo w tym sezonie zaliczy zmianę amora oraz kółek.
A o to jak się prezentuje. 

post-171386-0-22018200-1467200868_thumb.jpg

post-171386-0-54893800-1467200873_thumb.jpg

post-171386-0-04677100-1467201019_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny S-W  ile było przeciwniczek w kategorii i ogółem? 

 

Ostatnio namówiłem znajomą na maraton- 50 km, pierwszy raz jechała, kupiła sobie jakiegoś B'twina 520  27,5 cala. 

W swojej kat. miała tylko jedną przeciwniczkę przyjechała przedostatnia w open za nią po pół godziny rywalka ;)

Zgarnęła dwa medale i puchar   :0

 

Śmiałem się do łez i gratulowałem   ;)

 

W kategorii były 3 zawodniczki, młodsze i bardziej zaawansowane w jeździe MTB . Ponoć jest różnica pomiędzy Maratonem a wjazdem na Szrenicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...