Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic nie wrzucałem, a że słoneczny długi weekend to i sporo km się nastukało i parę fotek zrobiło :)

PS. Inbred dostał przedni błotniczek i prowadnicę łańcucha, nie lubię plastiku w rowerach, ale to dość przydatne akcesoria nie rzucające się zbytnio w oczy.

 

Dobre piwko w takie upały niczym zbawienie

 

43f0d2f0a2995.jpg

 

Jezioro Gnilec, do którego z kolegami równo popieprzyliśmy drogi czego efektem była przedzieranie się przez krzaki, stada komarów i całe ubranie ufajdane w błocie (choć po rowerze tego nie widać), ale takie historie zawsze później wspomina się najprzyjemniej :D

 

3c1f67172c36c.jpg

 

f8b10d59f4c94.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@, wielu twierdzi że dobrze dobrana rama charakteryzuje się sztycą wysunięta prawie na limit :) a już koniecznie siodło musi być wyżej od kierownicy ...

Nie interesuje ich to że czujesz się na nim dobrze i jest ci wygodnie i że uprawiasz na nim rekreacje a nie kwalifikowanie ściganie ... :)

 

Przełóż kilka podkładek  nad mostek zrób foto z innej perspektywy i przestana się "czepiać" :)

 

Pozdrawiam

Hahaha, ja pokażę o co chodzi :D

 

1.jpg

 

ltd pro 29 z 2015 roku, wizualnie różni się praktycznie tylko szczegółami lakieru od Twojego, nawet rama również 19. Mam wszystkie podkładki nad mostkiem, siodło 1cm od maksymalnego wysunięcia, wrzuciłem już ileśtam fotek i ŻODYN mi nie powiedział że rama za duża ;) aha i obowiązkowo rower musi być sfotografowany od prawilnej strony tzn od strony napędu ;)

 

A tak poważnie, fotka bardzo ładna a @rzezniol ma rację, najważniejsze żeby Tobie było wygodnie :)

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalna wersja mojego ninera z gripami ESI, lakierem jagodowym, zjechaną sztycą Richtey od obniżania i końcem klocków w obu heblach.

W sumie to już rower Żony, ja zbieram na FS'a.

 

ZxWBzBY.jpg

 

FbUyN1o.jpg

 

KqXNkMO.jpg

 

3hQNofc.jpg

 

 

Edytowane przez skwarek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r8ECmCt.jpg
pigRRHT.jpg

 

No to ja sobie pozwolę się przywitać i pokazać mojego pierwszego najnera :woot:

Zdjęcia z rozdziewiczania robione na szybko telefonem, wybaczcie.

Dojdzie jeszcze nowe siodło, faceguard i licznik.

Tak poza tym jeżeli ktoś planuje zakup AL`a SLX bo jest smukły czy coś takiego to od razu mówię, że na WSZYSTKICH zdjęciach jakie widziałem wydaje się o wiele mniejszy i mniej masywny niż jest w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Niezbyt ładne zdjęcie stalowego Romana ;)

Uprzejmie informuję, że nie interesują mnie linie, wektory i poziomice.

Jeździ mi się dobrze a siedzenie jest cirkabaut na wysokości chwytów i tak mi pasuje :)

 

L8AW3tB.jpg

 

Chyba zacznę wozić aparat na użytek m.in. tego wątku.

Aparat telefoniczny to jednak aparat telefoniczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od "zawsze" jeździłem na sztywniakach i hardtailach, ale w ubiegłym roku z pewnych przyczyn postanowiłem spróbować FS. Jesienią zaprzyjaźniony LBS zaoferował mi w przyjaznej cenie Scott'a Spark 920 2015. Przełożyłem na niego hamulce i napęd z wcześniejszego Cannona Taurine. Kupiłem nową sztycę, siodło i kokpit, a koła złożyłem u Daveo. Wyszło mi to:

LdpoepV.jpgejtCSl6.jpg

 

Grzecznie informuję, że nie wdam się w polemiki o położeniu mostka oraz podkładek pod/nad nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie, że to kwestia perspektywy. W tym rozmiarze wygląda naprawdę fajnie. W xl traci urok. 

 

Dla kontrastu dorzucę mojego gate 50 z 2015. Dostał nowe siodło, odzyskane ze starego trance'a ze sztycą. Reba wczoraj odebrana z serwisu, znowu poszczędzili w fabryce RS'a oleju... 

 

Do wymiany przewidywane gripy i hamulce. 

 

 

 

20160612_133106.jpg20160612_134736.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...