Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze szukam do swojego krosika Reby w czerni tylko matowej a ostatnio dostępne są tylko w połysku :icon_confused: .A rowerek całkiem fajny :thumbsup:

 

 

Ja mam matową Rebę (białą), nie wiem o co chodzi z tym lakierem ale bardzo ciężko go domyć, brud jakby się klei do niego, bez znaczenia czy błoto czy po prostu pył. Woda z ludwikiem albo szamponem do auta i miękka szmatka nie wystarczy tak jak do mycia ramy i całej reszty, ostatnio szorowałem amora gąbką do garów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze świeży SF 9.8 2016.

 

Kolor pojechany na maxa ! Mega plus za zdjęcia!!

Ja mam matową Rebę (białą), nie wiem o co chodzi z tym lakierem ale bardzo ciężko go domyć, brud jakby się klei do niego, bez znaczenia czy błoto czy po prostu pył. Woda z ludwikiem albo szamponem do auta i miękka szmatka nie wystarczy tak jak do mycia ramy i całej reszty, ostatnio szorowałem amora gąbką do garów :/

 Używasz szamponu do aut? Takiego z woskiem? Co na to hamulce , łańcuch i linki?

vpablov, błotnik Force - link.

 

W bikershopie można nabyć taki plastik bez żadnych nadruków za 19zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zgucior

 

Nic, tzn nie leję też tej wody z szamponem wiadrem po całym rowerze ;) łańcuch czyszczę i tak osobno po każdym myciu, tak samo linki powycieram do sucha. Poprzedni rower też myłem szamponem samochodowym, później wszystko do sucha szmatką i nic się z nim nie działo. Trochę mnie zresztą zaskoczyło Twoje pytanie. 

Edytowane przez misiojedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rower to szambo  :002:  :002: , dlatego :

- jak zmienisz kolor obreczy - obije ryj

- jak zmienisz kolor kokpitu  - obije ryj

- jak zmienisz kolor siodelka i amora - obije ryj

- jak cokolwiek zmienisz, aby przelamac te doskonalosc czarno- zoltego /moim zdaniem/ - obije ryj

- jezeli na wskutek wyzej wymienionych warunkow nie bede mial mozliwosci wymierzenia powyzszych grozb karalnych, byc moze stworze mase krytyczna i bedzie to masa krytyczna mojego ciala.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Rysz,

skromność bika bije po oczach :)

 

ps: czasem ta galeria ma dobre momenty - dwa skrajnie żółte skrajne inne i mocne rowery jeden po drugim ...

 

 

....a potem twardy powrót do rzeczywistości -PIK :D

 

 

Kolejny Peak w galerii. Mój pierwszy 29er. Prawie gotowy, czeka aż opony zechcą wskoczyć na rant.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...