Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Cała historia tego roweru to promocja w bike-discount.de, rama za 60€ i amortyzator za 300€, pomijając że mnie się podoba, to pewnie jednak ze 200 - 250€ zostało w kieszeni. Za to mam koła; piasty Novatec 771 i 772SB 32h,

obręcze DT Swiss M442 29er 32h, szprychy Pillar PSR TB2016. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może ja już trochę nie nadążam za wybrykami dzisiejszego j. polskiego, ale mnie w szkole uczono, że szatę graficzną, to może mieć czasopismo albo książka, ale nie rower. :mellow:

 

Bo w czasach Twojej (i mojej) nauki coś takiego jak szata graficzna roweru nie istniało. Liczyło się to, że udało się upolować jakikolwiek rower :). Nie tylko w jakimkolwiek kolorze, ale również jakimkolwiek rodzaju, o wyborze rozmiarowym nie wspominając :) .

Wracając do CUBE'a kolegi... Niby seledynek to nie moja bajka. W połączeniu z błękitem napisów to już w ogóle. Solidnie czerwony amorek też powinien się gryźć z resztą. Ale... w przypadku tego egzemplarza to wszystko się jakoś broni. Widać, że to maszyna z zacięciem sportowym, a nie tylko pozująca na sportową. Toteż tradycyjnie daję Cubusiowi UP :) .

Edytowane przez HerrMann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do CUBE'a kolegi... Niby seledynek to nie moja bajka. W połączeniu z błękitem napisów to już w ogóle. Solidnie czerwony amorek też powinien się gryźć z resztą. Ale... w przypadku tego egzemplarza to wszystko się jakoś broni. Widać, że to maszyna z zacięciem sportowym, a nie tylko pozująca na sportową. Toteż tradycyjnie daję Cubusiowi UP :) .

Dziękuję. Co do sportowego zacięcia, rowerek służy mi właśnie do treningu i przekraczam na nim własne granice. Kilka KOM-ów na Stravie już zdobył :) Edytowane przez uslugifoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...