Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Oj,nie-reprezentuję niesławne miasto -Starachowice , 4 km od sławnego Wąchocka (w. Świętokrzyskie).

Pozdro.

 

 

 

Ja poproszę o taką "niesławną" miejscówkę z kapitalnymi trasami z każdej strony.

Z Twoim bezprądem tworzy się nowa świecka tradycja w lasach niegdyś mocno partyzanckich.

Sprzęt się zmienił, ale zadziorny duch trwa.

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tylnej oponie przejechałem Cyklokarpaty w Jaśle + 130-150 km, przód założyłem niedawno i zrobiłem na niej może 80-100km.

Trochę nie przemyślałem do końca zakupu tylnej, bo na suchej nawierzchni jest bardzo dobrze, ale jeśli się pojawi trochę błota na podjeździe to już nie wgryza się tak dobrze w porównaniu do Race King, na których jeździłem wcześniej. Na asfalcie i szutrach idzie jak strzałą :)  Jakbym miał kupować jeszcze raz to na tył założyłbym również Geax Aka.

Edytowane przez nhandu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o taką "niesławną" miejscówkę z kapitalnymi trasami z każdej strony.

Z Twoim bezprądem tworzy się nowa świecka tradycja w lasach niegdyś mocno partyzanckich.

Sprzęt się zmienił, ale zadziorny duch trwa.

 

Faktycznie mam gdzie jeździć.Wokół lasy po ciągnące się od Skarżyska Kamiennej aż po Ostrowiec Św.

Przez jakieś 40-45km można z lasu nie wyjechać i to jadąc cały czas na wprost szutrami P-P i leśnymi drogami.

Góry Świętokrzyskie 15 km od domu a pierwsze górki już w samym mieście jak ktoś lubi się zmachać.

Nie można narzekać mimo że samo miasto i rządzący nim są do bani.

Kross się moczy w jednym ze starachowickich kąpielisk.

10506889_335440163277689_1344922539120571924345_335440133277692_4927861181166390

Edytowane przez ronina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ten asfaltowy podjazd czy masz jakiś ciekawy do pokazania w terenie? Bo zasiałeś ziarno ciekawości :sweat:

 

Ja mam do Starachowic 20 km i czasem nie ma z kim pojeździć, bo inni "rowerzyści" twierdzą, ze tyle dojazdu do lasu to za dużo... Tak to pewnie bym i nawet się z powyższym Krossem minął i nadwyrężał kark oglądając za siebie :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seraph,

No pewnie że byś się oglądał bo mój rower nie jeździ szybciej niż 25km/h chyba że z górki.

To takie specyficzne wozidło do posiadania którego trza dojrzeć ,okrzepnąć i sił nabrać.

Należy się najeździć przez lata na różnych rowerach żeby chcieć mieć

,- takie dziwne COŚ jak SS bez amora.

Edytowane przez ronina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...