Skocz do zawartości

[rower] Lekki rower


Matzel

Rekomendowane odpowiedzi

gianta, nic nie zmieniane. Niestety nie znam dokladnie czesci, moze uda mi sie fote dac niedlugo.

lukne do ksiązeczki co w nim jest, tylko ją znajde ;)

To w avatarze juz zmieniam, zapomnialem ze to takie wielkie :)

 

A dokladniej chodzilo mi czy to dobrze mieć lekki rowerek do MTB, i czasami do polatania. Przy mojej wadze 60kg, mniej więcej jaki powinien być rower do wojaży z trasą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW sadzac z pozioemu tego twojego serwisu to nigdy nie bedzie najlepszy a nawet sredni portal o sportach extremalnych ;p chyba ze sie do roboty wezmiesz; ] wnioskujac po tym ze nie wiesz jakie sa czesci w twoim rowerze to tez mozna sadzic ze dzial o rowerach bedzie slaby ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam tych wszystkich nazw na pamiec :blush: Budowe roweru juz skolowalem nie boj sie :) Zauważ też ile istniejemy. Jeśli coś ci się nie podoba, to mile bym widzial wypowiedz na naszym forum a nie tu :P

Nie robie więcej off topu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do maratonow powyzej 100km to zalezy od terenu bardzo jak bardzej rowninny jak np bydgosc to lepiej maks lekki hardtail jak do xc jak po gorach iciezkim terenie to tarczowki i full wiec automatycznei ciezszy o jakeis dwa kilo na przyklad pozatym jak sie spedzi na siodelku np 6h to i siodelko by wypadalo jakies lepsze niz carbonowa deska o massie 100gr czy mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to trochę źle rozumujesz i mylisz pojęcia... MTB to ogół kolarstwa górskiego, w którego skład wchodzi XC, FR (i jego wszelakie odłamy) i DH. Zastanów się do czego ten rower ma służyć. Jeśli do XC to odchudzaj go możliwie najwięcej i na wszystkim. Jednak taki rower nie będzie się nadawał do "poskakania" (poskakać to możesz sobie na skakance... :P. Natomiast do szaleństw na rowerz, skoków itp nie jest konieczne odchudzanie roweru, choć taką przyzwoitą masą będzie tu 13-14-15 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chlopie i ty portal rowerowy chcesz zrobic :)

 

Co do odchudzania podaj specyfikacje , nie wiem jak inni ale ja obudzony w srodku nocy podam dokladna specyfikacje swojego bika :D , nie mowiac o dziesiatkach czesci ktore mialem i wymienilem ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...