Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się ma u nich kartę stałego klienta - w praktyce to zrobić u nich zakupy (dokładne info jest u nich na stronie) - jest takie coś jak gwarancja najniższej ceny. Czasem warto z tego skorzystać. Chociaż faktycznie jest to więcej zachodu niż jakby towar był w tej cenie normalnie dostępny.

 

Wysłane za pomocą Tapatalk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia: Pozytywna
Kupiłem u nich pedały Crankbrothers i kilka innych pierdół. Zamówienie wykonałem w Czwartek wieczorem, w piątek poszedł przelew.
Paczkę dostałem w następną środę. Jedyne co ( takie moje odczucie) mogli by wysyłać paczki w kartonach a nie w tych takich śmiesznych workach od kuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinia -neutralna-

Dlaczego ?? ano dlatego że kupiłem dwie opony z których jednej nie było na stanie, choć na stronie widniała informacja że, są trzy sztuki. Żadnej informacji z ich strony odnośnie towaru, oraz planowanej wysyłki, a można było wysłać choć maila. Towar zamówiony we czwartek do południa, doszedł we środę po południu, odbiór dodam że w paczkomacie.

Edytowane przez Pinio46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: pozytywna z minusem

Zakupiłem hamulce Shimano BR-M596. Zamówienie złożone w piątek po południu, dzisiaj odebrałem od kuriera.

Hamulców nie skracałem u nich, a przyszły z delikatnie tłustymi klamkami.

 

Dlaczego minus? W regulaminie jest napisane, że klientem może być tylko osoba pełnoletnia. Konto założyłem wspólnie z ojcem. Podczas próby zalogowania strona wyrzuca i nie daje się wczytać ponownie. Skorzystałem z zakupu bez rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena- 3 z plusem

zamówiłem u nich kilka rzeczy(buty , pedały, pompka, plecak)

generalnie jest problem z dostepnością(na stronie widnieje kilka sztuk towaru)- ugadujesz się, wysyłasz kasę i czekasz 3 tygodnie na towar bo facet zapomniał Cie o tym fakcie poinformować(lub nie chciał) , że z mojego zamówionego sprzetu np: danego koloru nie ma na stanie.Na większośc zamówień , które zdobiłem w bikestacji czekałem ok.7 dni

co najmniej 80% sklepów internetowych działających w ten sam sposób(wiekszosć handluje z katalogów- towar na półkach nie leży)

Jak komuś zależy na sprawnej dostawie to może mieć "pewny niedosyt" :).

sklep jak sklep :)

Oczywiscie opisuje swoje doświadczenia

Edytowane przez Player77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: pozytywna

 

Zamówiłem komplet opon i parę pierdół do tego, w poniedziałek. Ok czwartku wysłałem maila z zapytaniem co się dzieje z paczką. Dostałem szybko odpowiedź, że jednej rzeczy im zabrakło i wyślą dopiero w pn.

Lekko się się rozczarowałem (mogli odrazu mi napisać) ale słowa dotrzymano i pn paczka została wysłana. W paczce gratis całkiem ładny katalog :) Towar oczywiście w pełni zgodny i kompletny. Także ostatecznie dałbym 5- .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena: neutralna

Zamawiałem po raz pierwszy na raz: korbę alivio 175, łańcuch connex , końcówki linek, zestaw jagwire ripcord do przerzutek, olej zielony FL, stojak serwisowy Velomann Biketrim.

Wpłaciłem kasę od razu, czekałem chyba 4-5 dni, zero odzewu, a paczki nie ma, napisałem do sklepu czy jednak czegoś nie ma na stanie, dopiero wtedy dostałem info, że brak łańcucha na stanie mimo że dostępność była na stronie sklepu. Dobra zaczekałem kilka dni. Przesyłka poszła do mnie. Wszystko ok, po za korbą zamiast 175 dostałem 170mm. Napisałem emaila i w porozumieniu odesłałem, zostały mi zwrócone pieniądze na konto za odesłanie. Następnie gdy doszła do sklepu odsyłana korba, zadzwonili do mnie z propozycją czarnej 175mm, ale wolałem srebrną to uprzedzono mnie że muszę znowu kilka dni poczekać i, że wyślą mi oczywiście gratis. Minęło kilka dni, tym czasem dostałem wypłatę i dokupiłem 2 opony schwalbe, sklep zgodził się na wysyłkę razem z wymienianą korbą gratis. Musiałem znowu czekać na zamówienie opon aż doją bo nie mieli także znowu o kilka dni wydłużył mi się czas oczekiwania. Poprosiłem o zaczekanie jeszcze do następnej wypłaty i dokupiłem drugi zestaw Ripcord, obcinaczki PRO, spinki do łańcucha, olej w sprayu. Wysłali mi wszystko razem z oponami i z wymienianą korbą z wysyłką gratis. Zamówiłem jakoś w czwartek, chyba wysłali we wtorek bodajrze. Dostałem jeszcze gratis katalog Shimano Bike Gear 2013. Sklep odpisuje na emaile, także z kontaktem bez problemu było. W sumie czas zakupów chyba mi zleciał z 2 miesiące :P

Ogólnie podejście sklepu do klienta OK, jednak na minus:

- długi czas oczekiwania na zamówienie

- w przypadku braku zamówionego przedmiotu sklep się nie odzywał sam, że czegoś im brakło

- mimo statusu dostępności przedmiotu na stronie sklepu, sklep fizycznie nie posiadał na stanie tych rzeczy, co wprowadza w błąd klienta, który myśli, że jak coś zamawia dostanie to dosyć szybko bo jest na stanie teoretycznie

- myślę, że do minusa mogę dodać wolne działanie nowej strony sklepu i niestety razem z nową stroną nowe większe ceny

 

wnioski dla siebie możecie sami wyciągnąć :)

Edytowane przez dymcio111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena - pozytywna

W zeszłym tygodniu rozmawiałem z pracownikiem BS. Chciałem kupić buty. Zostałem przełączony na magazyn. Tam kolejny człowiek udzielił mi wszystkich odpowiedzi, doradził. Poinformował, że nie mają moich butów na składzie. Powinny być pod koniec obecnego tygodnia.

Zamówienie złożyłem przez internet, zapłaciłem.

Dziś rano dostałem paczkę z butami. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Jeśli tak wygląda współpraca z BS to mają we mnie klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena POZYTYWNA

kupiłam u nich już trochę części, trenażer, koło i jak na razie jestem bardzo zadowolona, kontakt ze sklepem jest ok, można troszkę po negocjować, czasem faktycznie nie ma czegoś na sklepie ale mi się nie zdarzyło czekać długo

wszystko docierało dobrze zapakowane

na pewno jeszcze coś tam kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Opinia: Pozytywna / Neutralna

Zamawiałem u nich w zeszłym roku Buty SPD shimano kolor czerwony, zamówienie szybko przyszło ale przysłali srebne :( po kilku meilach wysłali jeszcze jedne w kolorze czerwonym :), kurier miał odebrać i zawieść Srebne ale on twierdził że o niczym nie wie i tak posiadam 2 pary :)

W tym roku całkiem niedawnie zamówiłem napęd grupe SLX dostałem zniżke około 150 zł biorąc cały napęd byłem zadowolony :) , a tydzień później zamawiałem koła u nich, dokładnie mi składali i jeszce pare innych pierdółek i co mnie z dziwiło tym razem musiałem zapłacic za koszt przesyłki ... a przy wczesniejszych zakupach nie.


Kontakt telefoniczny beznadziejny nie mają czasu dla klienta
Kontakt meilowy super ... nawet do kilkunastu meili dziennie byli wstanie pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena: neutralna

 

Plusy:

- niskie ceny

- szeroki asortyment

- błyskawiczny kontakt przez e-mail

 

Minusy:

- sprzedają towar, którego nie mają

- nie informują o opóźnieniach, zmianach, o wszystko trzeba pytać

- bardzo długi czas realizacji zamówienia

 

Kupiłem manetki XT, łańcuch PC-951, kasete PC-950, przerzutke tył RD-M592 i zębatke FC-M590 36Z. Pierwsze podjeście 4 lutego, zamówienie złożone przed godz 15, wszystkie produkty dostępne... byłem przekonany że max do piątku dostane paczke(w regulaminie czas realizacji to "do 3 dni"). W czwartek pytam mailem czy paczka jest już wysłana... dostałem odpowiedź, że wyślą w piątek/poniedziałek, poprosiłem o anulowanie zamówienia gdyż w przyszłym tygodniu nie mógł bym odebrać paczki.

Składam ponownie zamówienie 22 lutego... 27 lutego pytam co z zamówieniem, piszą że brakuje prawej manetki i przerzutki - paczkę wyślą 28.02 lub 01.03, o dziwo paczka została wysłana jeszcze tego samego dnia czyli 27.01 jednak brakowało w niej lewej manetki. Zgłaszam brak manetki mailem, zapewniają że wyślą w dniu 5.03, wysyłają 8.03... wczoraj manetka dotarła.

 

Podsumowując... sklep tylko dla bardzo cierpliwych i wyrozumiałych ludzi. Nie wiem, może to ja jestem upierdliwy, marudny... albo po prostu jestem rozpieszczony przez inne sklepy, które wysyłają towar w dniu złożenia zamówienia i przy dobrych wiatrach(czyt. jak się poczta postara) towar dochodzi do mnie w 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia: Pozytywna

 

Składali mi koła. Zamówienie poszło we wtorek, dzisiaj, czyli równo po tygodniu koła są u mnie, chociaż pisali, że czas realizacji to 4-5 dni roboczych. Jestem zadowolony z ceny oraz kontaktu ze sprzedawcą. Mam nadzieje, że tak samo dobrze będą się kręciły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BS moim zdaniem super sklep :)

 

każdą rzecz którą u nich kupiłem to do dziś jestem zadowolony z ich towaru. Ponad to moją spory wybór kółek ztr w przystępnych cenach, które oczywiście u nich zakupiłem :)

Co do przesyłek nie przytrafiło mi się nigdy żeby towar był słabo zabezpieczony czy nie zgodny z opisem w dodatku błyskawiczna wysyłaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam mieszane zdanie o tym sklepie..

 

raz - spoko wszystko i bez problemów, a innym razem z małymi problemami, np. zamówiłem między innymi 8 końcówek do pancerza, a w paczce było 2 szt.

po napisaniu meila, odesłali brakujace priorytetem.. jeszcze kiedyś suma mojego zamówienia przekroczyła 500zł, zapytałem o darmowego kuriera jak to u innych sprzedawców bywa.. to mi odp. że ni da rady.. dorzucili kilka czerwonych końcówek na linki (chyba z 4)

 

A tak z innej beczki.. brał ktoś kiedyś udział w licytacji ich kół???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia: negatywna

 

Zamawiałem u nich parokrotnie, za każdym razem na przesyłkę trzeba było czekać dość długo, koła składali ponad 2 tygodnie, ledwo naciągnięte, nawet nie dało rady na nich jeździć, bo hałasowałem bardziej niż sąsiad na składaku. Stery ritchey przysłali z innym łożyskiem. zaciski zamiast kcnc ske przysłali kcnc z6. wymiana sterów trwała około 2 następnych tygodni, zaciski były w innej paczce i tu o dziwo zakończyło się na 9 dniach, ale wysłałem zaciski do nic na swój koszt, bo pewnie trwałoby to dużo dłużej. Parę dni temu zamawiałem napęd i hamulce. znalazłem O wiele taniej w virtualbike.pl, bikestacja podobno ma alert cenowy. Tyle co o nim słyszałem to wiem. obniżyli jedynie korbę, a resztę napędu i hamulców stwierdzili, że nie mogą obniżyć, mimo tego, że byłoby to realizowane z konta którego są robione u nich cyklicznie zakupy na znaczne kwoty.

Edytowane przez oskar9595
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia: neutralna

Zamawiałem nie raz u nich i byłem zadowolony chociaż dalej mają kiepskie opisy towaru teraz kupiłem zestaw hamulcowy. Generalnie powinni dostać negatywa ale o tym zaraz dlaczego neutralny.

Po pierwsze jak zwykle powiadomienie klienta o tym że czegoś nie mają na stanie leży i kwiczy, pan telefonicznie informuje mnie (oczywiście ja musiałem zadzwonić i się spytać co z przesyłką i dlaczego jej u mnie nie ma jeszcze) że wyślą pod koniec tygodnia bo serwis ma dużo zleceń, myślę sobie "dobra faktycznie początek sezonu już tak mogą mieć" ale po tygodniu nic nie wyszło nie dostałem paczki, piszę meila co jest grane to oni mi odpowiedzieli że nie mają całości i czekają na dostawę, po 14 dniach otrzymałem produkt który zakupiłem.

Po drugie produkt zamiast czarnych przewodów miał białe dla mnie plus trochę lepiej wygląda rower (kwestia gustu ;) ) no ale na aukcji były czarne.

Po trzecie między czasie zamawiałem piastę i szpargały przez ich stronę dzwoniąc pytałem się czy można wysłać jedną paczką odpowiedź była taka że można i tak zrobią, trochę mnie zdziwienie złapało jak piasty i szpargałów nie było w paczce :D ale sprawa wyjaśniona i wysyłka na koszta Bikestacji.pl

Ogółem nie dostają negatywa za to że kupowałem zestaw tańszy, a dostałem o 100 zł droższy, wiem że powinienem grzecznie ich o tym poinformować że zaszła kolejna pomyłka ale to oni wysyłają i wiedzą co robią a ja odebrałem to jako rekompensata za czas i stres jaki miałem związany z tym zakupem...

 

Ogólna opinia waha się miedzy pozytywną a neutralną bo jak coś popsują (ładnie ujmując) to starają się to naprawić, co nie zmienia faktu że podejście i informacja klienta dalej u nich leży. Popracujcie Panowie nad tym a na pewno będziecie najlepszym sklepem w sieci. Chociaż po woli pokazuje się konkurencja z podobnymi cenami i nawet tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może i ja dorzucę kilka słów.

 

Opinia: POZYTYWNA

 

W środę kupiłem pedały M520 z blokami poprzez alledrogo i dopiero później trafiłem na ten wątek, więc troszkę zdębiałem. No ale pomyślałem sobie... chyba tak źle nie będzie ;) Optymista ze mnie ;) Tak więc po 2 godzinach od zakupu (kasa oczywiście od razu przelana) telefon w dłoń i dzwonię. Odpowiedź: mamy i jutro wysyłamy paczkę - była godzina 16 chyba. Wieczorem wysłałem do nich maila z prośbą o podanie nr listu przewozowego jak już wyślą. Czwartek około 9:30 przesłali nr listu. Wieczorem sprawdzam na stronie UPS - przesyłka już do mnie jedzie. 20 minut temu kurier wręczył mi paczuszkę ;)

Mimo tych wielu negatywnych komentarzy, to mimo moich obaw mile mnie zaskoczyli. Ale przy następnych zakupach zastanowię się, bo nie lubię niespodzianek. W końcu płacę, to wymagam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia : Negatywna

 

Zamówiłem u nich 1,5 tygodnia temu koła , pedały , opony , pancerz i końcówki pancerza oraz łańcuch.

Całość na kwotę 1500złotych , forma wysyłki pobranie ( co na moje szczęście ).

Twierdzą że maksymalny czas realizacji wynosi 2 dni , zamawiałem wyłącznie przedmioty rzekomo dostępne w ich magazynie od zaraz.

Po 4 dniach napisałem e mail z informacją czy mogą udzielić info na temat stanu moich zamówień . Oczywiście zero odzewu.

2 dni później znów wysłałem , 4 dni później również , po czym za 4 wysłanym emailem drogą formularza kontaktowego w celu złożenia kół ( bo tylko tak odpisują błyskawicznie ) stwierdzili że zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane ponieważ rzekomo czekają na pedały których nie przywiozła im hurtownia. Nie jest to jedyny przypadek kiedy zasłaniają się żałosnym wytłumaczeniem . Zero profesionalizmu.

Zamawiam na 1,5tys zł a oni traktują mnie jak powietrze.

Szczęście że zamówienia były za pobraniem. Nie muszę dodatkowo walczyć o zwrot pieniędzy.

Nie polecam. Zawiodłem się .

Edytowane przez matis1906
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem nie dostają negatywa za to że kupowałem zestaw tańszy, a dostałem o 100 zł droższy, wiem że powinienem grzecznie ich o tym poinformować że zaszła kolejna pomyłka ale to oni wysyłają i wiedzą co robią a ja odebrałem to jako rekompensata za czas i stres jaki miałem związany z tym zakupem...

 

Ocena pozytywna

W ubiegłym roku kupiłem kółeczka do przerzutek Kcnc, całkiem zwykłe, a dostałem ceramiczne, droższe łącznie o blisko stówę. Trochę się wkurzyłem, że będzie wymiana i będzie to trwało, ale otrzymałem telefoniczne wyjaśnienie, że mam zatrzymać towar, ponieważ nie mieli na stanie tego, co zamawiałem więc wysłali lepsze. Nie maiłem już zastrzeżeń.

 

W Twoim wypadku mogło być podobnie, tym bardziej że taka sytuacja nie jest jakimś ewenementem w przypadki Bikestacji i na forum są opisane takie wydarzenia.

 

Inne moje zakupy u nich realizowane były bez problemu. Mam jednak wrażenie, że wszystkie zamówienie zamówienia jakie tam złożyłem mogłyby do mnie dotrzeć dzień wcześniej, z wyjątkiem ostatniego - to było z dostawą w ciągu 24 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...