Skocz do zawartości

[ok. 1500] rower crossowy na długie dystanse kross / author / ?


Rekomendowane odpowiedzi

we wstępie wypadałoby się przywitać jako, że to mój pierwszy post na tym forum - a więc

 

witam wszystkich = )

 

przechodząc do sedna sprawy - mam mały dylemat, dotyczący zakupu roweru - nakreślając główny cel jakim jest dojazd do pracy (i powrót - razem ok. 50km) zdecydowałem się na rower crossowy - nie chciałem typowej szosówki.

 

przeglądając renomowane firmy w oko wpadły mi na razie 2 modele - kross evado 2.0 i author horizon. Może pomożecie w wyborze, albo zaproponujecie inny ciekawy rower sprawdzający się na takich długich dystansach - dodam, że bardzo ważny jak nie najważniejszy jest tu komfort jazdy, lekkość przemieszczania się

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postawił bym jednak na kolarzówkę - będziesz mógł się szybciej przemieszczać. Jeżeli chciałbyś wysokiej klasy sprawdzonego Crossa to polecam Kellysa Define - link, Kross który podałeś jest na słabym osprzęcie podobnie jak Author na dłuższe dystanse i to codzienne może zawodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolę coś bardziej uniwersalnego co od czasu do czasu nadawałoby się także na jakąś rekreacyjną wycieczkę po lesie czy coś. Fajny ten rower co mi podesłałeś tylko szukam w ciut niższych widełkach cenowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...