Skocz do zawartości

[ad absurdum] czyli najbardziej absurdalne twierdzenia z jakimi się spotkaliście!


Rekomendowane odpowiedzi

perełka z naszego forum - dyskusja co poradzić na skrzypiące pedały

 

 

Zamieniłbym pedały stronami - jak skrzypienie przeniesie się na drugą stronę będzie jasna odpowiedź co jest winowajcą...

 

Hmmm a one nie są dedykowane na prawą i lewą stronę? Czy to nie robi?

 

Pedałów nie da się zamienić stronami

 

Dać się da tyle że będą się odkręcać.

 

....umarłem  :wallbash::002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

perełka z naszego forum - dyskusja co poradzić na skrzypiące pedały

 

To wcale nie jest zawsze absurd :D

W mojej korbie mogę sobie do woli zamieniać pedały bo mam 2 takie same :D

http://www.forumrowerowe.org/topic/164212-lewe-ramie-korby-z-prawym-gwintem-i-prawy-pedal/

 

I dzięki temu znalazłem pierwsza zaletę tej korby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to umieścić. http://olx.pl/oferta/scott-2012r-rock-shox-shimano-CID767-ID6lc8x.html

Zapytałem sprzedawcę jaki to model amorka, jaka rama ,model. Taką dostałem odpowiedź:

Amortyzator ROCK-SHOX Dart 2,Hamulec przedni ARTEK , co chodzi o model to niemam pojecia rowerek został sprowadzony z USA siostra go przywiozła i miała na nim jezdzic ale juz 2 lata stoi nieuzywany Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z podobnego założenia, jak ktoś już wyżej opisywał - taka sznurówka ma za zadanie "ochronę" przez panem Żulem, ew durnymi dzieciakami a nie przed "profesjonalnym złodziejem rowerów". Ja swój bułkowóz parkowany pod biedrą i lidlem utrzymuję w takim stanie technicznym, żebym ewentualnego złodzieja mógł dogonić na piechotę :D A swojego "głównego" roweru nie zostawiam nawet na chwilę bez fizycznego z nim kontaktu, jakkolwiek to brzmi :) I póki co taki układ się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...