Skocz do zawartości

[Amortyzator]Reba 29 RL - gdzie najtaniej?


Salvin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jako, że mój 29er nabiera coraz bardziej realnych kształtów przyszedł czas na kupno amora. Mój wybór padł na rebe 29'.

Moje pytanie jest następujące: macie może namiary na sklepy internetowe lub stacjonarne gdzie można dostać ten widelec w dobrej cenie?

W bike-arena mieli za 1400 ale już podnieśli cenę do 1500 zł.

Czy jest szansa wyrwać go tanie (oczywiście interesuje mnie nówka) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Pozwolę sobie wrzycic uwagę o zakupie RS Reba29.

Zamawiałem w Bike-Arenie tę Rebę w listopadzie 2011. Miały być do końca grudnia. Jeszcze przed Świętami pytałem czy na 100% będą mieli, bo do końca roku miałem dobry rabat w innym sklepie i od ręki mógłbym mieć Tower'a Pro za niewiele większe pieniądze. Na 100% miały być i co? D*pa! Dałem sobie spokuj. A teraz mają mieć towar w marcu... Po nowym roku kupiłem Tower'a. Zanim upały za oknem zelżały nieco, zrobiłem 50km na tym widelcu i uważam że jest jak najbardziej OK.

Na forum jest wątek o tym sklepie. Gdybym znalazł go wcześniej, nic bym u nich nie zamawiał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Rafały z bike-areny osobiście i wiem, że różnie bywa z jego obietnicami... Z tego co mi mówił przez telefon mieli już dostawę reby 29, ale wszystkie się błyskawicznie rozeszły. Nie wpłacałem żadnej zaliczki więc właściwie nic nie tracę.

Krótko mówiąc: pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj tutaj, chociaz nie wiem jak stoi waluta i czy Ci sie oplaci:

 

http://on-one.co.uk/i/q/FORSREBRL29/rockshox_reba_rl_dual_air_100mm_29er_fork_with_poplock

 

p.s.: Z opisu wynika ze waga nizsza niz podawana przez kolege Nabial - ciekawe czy to inny model czy pomylka w opisie? Kupilem z tej stronki ostatnio Rebe RL 120mm i u mnie waga sie zgadzala z opisem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdyby to kogoś interesowało to moja Reba RL model 2012 z rurą sterową 18.5 cm, gwiazdką, bieżnią sterów oraz manetką blokady skoku waży 1684g.

 

Na pewno chodzi o wersje 29"?

Waga jest podejrzanie niska, nie ma mowy o pomyłce?

 

tutaj podają rzeczywistą 1760g:

http://www.bike-arena.pl/index.php?p1922,rock-shox-reba-rl-29-2011-biala-poplock-stery-cane-creek-zste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...