Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

No ale co pan, przecie w prywacie ostatnio wspomniałem, nieco naokoło, ale jednak ;)

 

Nie wiem o którym projekcie wspominasz, ja wiem że najpóźniej na początku września pewne papuśne cudo wyjedzie pobrzękując stalowo...i pomimo podpuszczania projektanta nadal nie wiem co to?

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlifowane zdaje mie się iż są. Nie poparte to twierdzenie niczym innym jak moją przypuszczką ale lakier nie zdawa się być AŻ tak gruby, na necie ciężko mi było znaleźć jakiekolwiek info...poza tym iż półka za suportem jest odlewana!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, przepzraszam, linknę folder tędy ;)

 

A taki mały majnus, żeby nie było że same różowe słonie na turkusowym niebie latają, haki do hebli w Surlym mają o wiele mniejszy zakres regulacji niż w HaeLu. Musiałem się nakombinować aby zacisk nie był haczony przez tarczę ale faktem iż ona ma nieco głupi kształt...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

IMG_2696.JPG

 

Kurde, normalnie nie omieszkam sie nie wypowiedziec przy moim FR-owym ledwobywalstwie - nabytek zacny zaiscie! To chyba najbardziej karlowacie wygladajaca rama pod twoim dupskiem (na + oczywiscie, bo reszta ramiakow to wrota, ale wzrostu sie nie wybiera ;) ) i cieszy, ze pomykanie na tym doznan nowych dostarcza.

Ciekaw jestem, co zrobisz ze swoja podwojna, nigdy nie zdzewiejaca miloscia ze stajni G :)

 

PS. a uginacz rzeczywiscie srednio tutaj siedzi, paskudny wrecz przy reszcie. dobrze, ze bedziesz zapodawal sztywniaka.

 

Edytowane przez kovaldesign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, co zrobisz ze swoja podwojna, nigdy nie zdzewiejaca miloscia ze stajni G :)

 

PS. a uginacz rzeczywiscie srednio tutaj siedzi, paskudny wrecz przy reszcie. dobrze, ze bedziesz zapodawal sztywniaka.

Servuss Brachu,

 

Ile dajesz? ;)

 

PS.: założeniem było totalne przełożenie z HaeLa szpeju celem pełnego się poznania...a docelowo marzy mi się Cromoto Grande 15mm chociaz brokatu szkoda :D

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Przejdź się parę razy na swoim Peaku i stalówce na zmianę. Potem zajrzyj w podsiodłówki obu rowerów.

Co to k.. ma znaczyć? No co? Że odrobina Rudej Zośki ma mieć kolosalne znaczenie w przypadku wyboru materiału? Rambol, Ty dalej w średniowieczu? Chłopaku....
To, że nie możesz sobie sprawić stalówki o geo treka, urodzie troglodyty i wadze bańki choinkowej  w cenie ramy z Mielca to trudno. Ale nie rzucaj takimi argumentami bo są słabe jak Mizeria z niejakiej Ogórek :D

Teusz, tylko polowanie lub ściąganie z UK. Ale nie Ty pierwszy i nie ostatni. Da się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz poczekać na Woodlandsa od Csepel, ale nie wiem jakie gumy chcesz tam z tyłu wpakować...

W jego przypadku są dwie opcje:
1) krosiarskie 2,1
2) coś bardziej mięsistego na kole 27,5

Ale to tylko spekulacje (poparte nielicznymi zdjęciami), bo jak sądzę w sprzedaży jeszcze jej nie ma, prawda?

 

Edytowane przez kubim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teusz: jesteśmy w tej samej lidze jeśli o wzrost chodzi, kliknij sobie w linka w mojej stopce - jeśli masz ochotę na sztywnego wyprawowca co pomieści trzycalową oponę to możemy zacząć gadać. Jeśli nie do końca Ci ona w smak to będę badać ibaja wyspiarskiego, jak coś się zajawi to cynknę. Nic z On-One do Polszy nie ściągałem, ale chyba wysyłają ku nam, ewentualnie możesz zamówić coś do sklepu w którym pracuję i stamtąd poprzez przesylarka.pl lub LA Transport popchnąć można dalej ku Polandii. Ceny ok. £20 za transport ramy. Ostatnio kilku zadowolonych ludziów było z tej formy transportu ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190 liga ....może następny na stalovy ????

Męcz Kazafazę Lorda bo warto. Będziemy mu na Paprykowym wdzięczność okazywać ;-))))

Smigam, śmigam na Gienku HLu i posikany jestem. Wjeżdżam takie ścianki jak za najlepszych lat/formy na 26 (10 lat temu) z palcem w d...

Co do opon Vittoria Barzo 2,25 (600 gr) to ogień po prostu.

Mam wrażenie że nawet za bardzo skrętny ten mój bajk jest (mostek 80 i wiosło 720). Ale pośmigam następną setke i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...