Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł

E, kolor tylko nie teges ;)

 

Woziłem/wożę Córę na baaardzo cienkościennym Panasonicu, woziłem na cieniowanej Konie - zero problemu, a robiliśmy przejażdżki w konkretnym terenie. Woziłbym i Rometem, ale musiałbym kombinować z linką przerzutki.

W jakiejś customowej wylajtowanej konstrukcji bym się bał. Produkcyjniaki są racze z pewnym zapasem mocy budowane :)

 

p.s. Przymierz fotel do roweru przez kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba promować wzorce wśród małoletnich, nie bacząc na możliwość oszpecenia i tak już brzydkiego ogórka.  ;)  Dzięki za informacje - zabiorę rower do sklepu i zobaczę jak to leży. Druty dodatkowe drogo... jak to wszystkie akcesoria. 

Edytowane przez sniez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i tak już brzydkiego ogórka

 

Oj nie bluźnij. :) Powiem ci że ogórem się podniecałem jakieś 5 lat temu (5? 4? nie wiem). Teraz mam z nim trochę tak  jakbym spotkał piękność ze szkoły średniej po latach i zastanawiał się co ja w niej widziałem.

Co nie zmienia faktu że to porządna solidna rama na porządnej solidnej rurce.

Kochaj ogóra swojego mógłbyś mieć gorszego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest stół traserski tak do końca choć blisko.

Można ze stołu traserskiego taki zrobić.

 

To jest prawdopodobnie jakiś włoski hydrauliczny temat bynajmniej nie kosztuje 1500 :) 

 

Takim najbardziej ikonicznym hamerykańskim stołem jest fatmo od loco machine za jedyne 4725 USD :D

 

547842_746500258700220_195815560_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goldo-koko lilijkiowe razi oko, trąci kasynami las wegas .... Bob Jackson jak robił na liljach to wyginał tylne widły w w pijany precel i wyglądało  to jak mokry sen Ludwika XVI, a tutaj projekt przyciaga uwagę, cieszy oryginalnością, ale stylistyka kryptokokowa :)

 

Yarr  fetyszowego stołu życzę bo chce Ci Diamanta na rozginanie widelca wysłać :) 120- 130mm


 Stół nr 2 ---tylko dlaczego takie duże koło zębate wygina ten tylny widelec w ameryce, no musi być niezłe dogięcie tylnego haka z taką zębatką w tle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło niestety nie należy do zestawy ale też jest fajne. :)

 

999229f45192d3ce60f6fdc6cd9afb8c.jpg

 

Skoro wywołałem takie zainteresowanie sprzętem tak podstawowym jak stół :) to proszę tu stół  bazowany na plycie szlifowanej szlifierką blancharda.

Właściciel firefly bicycles.


 

 

no ja ci tylko podpowiadam jak to można poTaniości poogarniać ;-)))) a efekt końcowy ten sam. Co do przymiarów to musisz już sam.

 

Doceniam podpowiedz :) ale uwierz mi mam to już zaplanowane na liście ;)

Edytowane przez yarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i tak staromodnie pilniczkiem będziesz te wpusty ryzał ? :]

 

Nie co ty, ja mam rżnięte z lasera.

Tanie to to w miare i dokładne. 

 

Mówię jedynie o sposobie konstrukcji yoka.

 

tutaj widoczny jeszcze przed wlutowaniem poprzeczki 

 

27372355794_5d257bfd55_k.jpg

 

 

...lewus powiadasz....

 

No co jest impreza to ty masz pranie, albo trzepanie dywanów albo inne takie. :P

Edytowane przez yarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluzg? nie doszedł, na szczęscie :)

 

 


 

 

Napisano wczoraj, 21:57 Można prosto, bez cnc, bez tłoczenia, bez męczącego anarchy "a czemu się nie da" Nie wiem na ile to jest sztywne bocznie i jak bardzo ciężkie w porównaniu z normalnymi piórami ale podoba się mnie, za prostotę.

 

Tak patrze na ta fote i ten pilnik tam do ozdoby jest bo to też jest laser. 

Edytowane przez yarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...