Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Wiem, wiem, gdyby miała 595 -610 dawno zniknęła by w odmętach tego plugawego świata...
Kurcze, taka rama 29" pod niższą osobę to rzadkość a tu wybrzydzają ;)


ps: Socjologu, a Singular M-ka z 592 mm górnej by Cię interesował?

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Kumotrowie, ktoś kojarzy ramy Maxway http://www.maxway.com.tw i miejsce skąd można pociągnąć taką ramę osobiście w ilości jeden ale jeden a nie jeden kontener? :) Pewnie klepią ramy dla kogoś, ale brak mi wiedzy i oka żeby w którejś ramce znaleźć Romana Rdzawego czy jaką Konię :) Mają np. ciekawego miniVelo w mieszczuchach i przekładniowca w MTB.

 

Filmik  z tuby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

ramy pod piniona "hurtowo", no no.... toż Porcelanowy wynalazł, nie ma co!
słuchajta, to może zamówimy dla siebie 10 sztuk ;)
będzie pewnie problem z ilością, zmienną rozmiarówką .. i językiem chińskim ale co tam ;)

ps. szczęka opadła mi w 5 minucie filmu :blink:  Jamis, Ritchey (?!), Orange, SALSA, voodoo... :D czy to wygląda tak jak z producentami tekstyliów? Co drugi szył dla karrimora, northface a co najmniej decathlona ;)

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

MaxWay to chyba największy producent stalowych ram na Taiwanie. I raczej nie Romet i Kona, tylko Jamis, Salsa, Surly, Ritchey.

A minimalne zamówienie, to pewnie jakieś 100 ram. 

Ale jak czyjaś ciocia leci na wycieczkę, to może napakuje w kilka ruskich toreb w kratę i przemyci jako podręczny. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..czyli co? zakładamy własna markę i sprzedajemy na Pl? ;)
Jeżeli wszystko polega na: zaprojektowaniu, zapłaceniu i odebraniu gotowego produktu to mamy problem chyba tylko z drugim punktem jak na razie hehe (tak gdzieś w przedziale 60-110tys złotych)

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Obawiam się, że największym problemem (oczywiście pomijając wątek finansowy), jest dopilnowanie aby wszystkie te ramy równe wyszły z fabryki, zostały odpowiednio zapakowane i szczęśliwie dotarły w stanie nienaruszonym do miejsca destynacji. Ostatnio miał z tym "mały" problem Cotic i chyba jeszcze ktoś mniejszy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zawsze możecie uderzyć wizerunek marki tak luksusowej że trzeba się zapisywać z wyprzedzeniem 2 lata i płacić z góry ...oczywiście wszystko ze względu na ogromne reżimy technologiczne, ręcznej produkcji w polskich laboratoriach wojskowych i ew możliwe opóźnienia dostaw pyłu księżycowego dodawanego do lakierów metalik :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Przewaliły mi się jakiś czas temu rowery na ramach sygnowanych maxway (dwie szosy i jakiś terenowiec - teraz dopiero sobie przypomniałem nazwę jak film zgapiłem) więc myślałem że też mają jakiś przyzakładowy sklepik skąd można pociągnąć ramę sztuk jeden ;) Nic to, szukam dalej :)

 

I taki jeszcze wątek z MTBRa;

http://forums.mtbr.com/custom-builders-other-manufacturers/fyi-frame-brands-manufacturers-244804.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...