Skocz do zawartości

[1000 - 1500] Chce poszaleć po górach


Piwniczne

Rekomendowane odpowiedzi

Oj piotrek431 wyczuwam jakieś niedowierzanie, sarkazm, czy coś...

 

d4ef36343e3e9605.jpg

 

Złożenie roweru kosztowało mnie dokładnie 800zł, gram zioła (nie powiem jakiego) i trochę czasu spędzonego nad szukaniem gratów na allegro

 

dodam jeszcze że rower wjeżdża pod takie górki gdzie inne rowery lub riderzy nie dają rady:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale składasz rowerek, czy NA rowerek?

Ja pierwszy rower z ramą HT złożyłem za 800zł miesiąc czasu, teraz składam fula i jak do tej pory wydałem też 800zł i pół litra, brakuje mi tylko amorka z przodu i myślę że z 1000 wydam na używkę.

 

Ogólnie rzecz biorąc popieram składanie rowerów i opisywanie tej czynności na forum

 

może załóż nowy wątek, bo składanie roweru jest trochę nie w temacie Zakup roweru z przedziału cenowego

składam

Ale składasz rowerek, czy NA rowerek?

Ja pierwszy rower z ramą HT złożyłem za 800zł miesiąc czasu, teraz składam fula i jak do tej pory wydałem też 800zł i pół litra, brakuje mi tylko amorka z przodu i myślę że z 1000 wydam na używkę.

 

Ogólnie rzecz biorąc popieram składanie rowerów i opisywanie tej czynności na forum

 

może załóż nowy wątek, bo składanie roweru jest trochę nie w temacie Zakup roweru z przedziału cenowego

Ale składasz rowerek, czy NA rowerek?

Ja pierwszy rower z ramą HT złożyłem za 800zł miesiąc czasu, teraz składam fula i jak do tej pory wydałem też 800zł i pół litra, brakuje mi tylko amorka z przodu i myślę że z 1000 wydam na używkę.

 

Ogólnie rzecz biorąc popieram składanie rowerów i opisywanie tej czynności na forum

 

może załóż nowy wątek, bo składanie roweru jest trochę nie w temacie Zakup roweru z przedziału cenowego

składam od początku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...