Skocz do zawartości

[ZLOT] IV Oficjalny Zlot FR.org


n4k5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Z tego co pamiętam nawet 400m w pionie nie stanowiło problemu by zatargać browca :) Tak samo jak i o 1 w nocy na pierwszym zlocie ;) Pomimo braku nocnego dało rade ;) Tyle że jeden osobnik zapomniał z wrażenia kasku i musieliśmy gonić jeszcze raz po kask ;)

 

...

 

Spojrzałem na listę zapisanych i serce urosło. :yes:

 

Uważaj jak będziesz ją oglądać jutro żeby nie rozerwało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie rozerwie, choć jak zobaczę, że kolega z mojej aktualnej wsi znajdzie się na liście (a dziś mu przypomniałem i zamierza się przelać w stosownej kwocie) + jeszcze 6 następnych osób, to nie wiem, jak pikawa zareaguje ;)

Emocje rosną, chyba czas zacząć modły o pogodę, żeby zlot był na pełnej k... adencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie "zadymek" pewnie zna okolicę, ponieważ ma rodzinę w Suchej Beskidzkiej, tylko za nim trudno nadążyć, a im trudniejsza trasa tym trudniej nadążyć ;)

Będzie, będzie :) Właśnie wróciłem z rekonesansu. Brałem udział w zawodach Enduro Trophy, a dziś na szybko Jałowiec (1111) zrobiłem. Tylko pytanie: kto będzie odbiorcą moich propozycji tras? :D

 

Ktoś obyty na pewno się znajdzie, ale na opanowanie roweru największy wpływ ma praca samemu. W zasadzie jest jeden warunek - nie szaleć - i powinno być ok.

Dla mnie są 2 rzeczy istotne : wideł i opony :)

 

Marcinusz, bardzo dobre streszczenie.

A za Zadymkiem da się nadążyć, co prawda miał wtedy moskita z 150mm foxem i złamaną podsiodłówką, ale nic strasznego:P Po prostu zapomnijcie że macie klamki :P

 

Jeżeli to czytasz: Epickie lądowanie na Szoppersie :P

Pewnie że się da, kto mówi że nie?! Tylko mam wideł Van,a 160, nie 150 :)

 

A ja... nareszcie będę miał w górach/na zlocie sprawne hamulce co powinno się przełożyć na większe prędkości ;) Dogonimy zaDymka!

Co wy macie ze ściganiem mnie? Jak uzbroję się w ochraniacze, 2 ply , FF, to ciężko ci będzie:D A hampli nigdy nie miałem sprawnych :P

 

challenge accepted :)

Nie, no następny ;)

P.S. Generalnie tereny naprawdę fajne, szlaki przeróżne ,polecam 2ply :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...