Skocz do zawartości

[ZLOT] IV Oficjalny Zlot FR.org


n4k5

Rekomendowane odpowiedzi

Ilość osób na Singlu pod Smrkem to nie problem.

Pierwszy raz byliśmy w pełnym sezonie gdzie było full ludzi i tez sobie na głowy nie wpadaliśmy. Poza tym i tak będziemy pocięci na grupy więc nawet jak na Zlocie będzie 50 osób to nie problem.

 

Świeradów jest z singlem połączony szlakiem, od 2012 planują powiększenie pętli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę kto to sie odezwal, ale jak chodzi o kasę to już nie łaska...

 

 

Mnie bliższy byłby pomysł gór dzikich i względnie wysokich - czyli wspomniany Żywiecki lub inne podobne miejsce. W tym roku były ścieżki, to może w przyszłym dla odmiany zwykłe góry "na surowo"?

Podpisuję się pod tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bieszczadach i Tatrach nie byłem na rowerze. Tam raczej zlotu nie zrobimy :) Myślę, że pan organizator sklei ankietę ,jak już będzie miał sporo propozycji ,co do lokalizacji. Dostosuję się do większości .Liczy się towarzystwo i atmosfera, górki są na drugim miejscu :D

P.S. Można by jaki ''nielegal '' w małym gronie zorganizować,o tym w innym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będzie jak podczas ostatniego zlotu jak jechalismy na Rychleby :D Co kawalek mapa przy drodze, ze 3 gpsy w grupie a i tak wyjechalismy znowu w polsce zamiast w Rychlebach :D To byl zonk :D Ale warto było jechać rowerem :D

 

Autem też mieliśmy fajną zabawę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZaDymek,że spytam.....

Jak wątroba twa? Czytałem poczytne w Polszy gazetowe wydawnictwa i tam stało,że Twoja wątroba coś nie bardzo. Czy to o inne narządy się rozchodzi?

Kurcze,nie znam człowieka a o wątrobę pytam...

Nie wiem w jakim wydawnictwie o tym pisano, ale ziarno prawdy w tym jest :) Do zlotu wątroba się zagoi, więc będziesz miau okazję mnie poznać ;)

Pozdro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...