Skocz do zawartości

[ZLOT] IV Oficjalny Zlot FR.org


n4k5

Rekomendowane odpowiedzi

zaDymek,

 

jak tam zdrowie? Trzymałem kciuki za twoją wątrobę, aż mnie ciarki przeszły, kiedy się dowiedziałem. Fajnie, że jest lepiej :)

 

pozdr

Dzięki, jest poprawa.Myślę że na wiosnę będę funkiel nówka zapierdalacz :D Już w domciu jestem i tryb łóżkowy mam.Pozdrawiam i do zobaczenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje Zawoję... trasy bardzo fajne, można wyjechać na Jałowiec lub Policę, a jak ktoś będzie miał ambicję to przez przełęcz Klekociny i Glinne wyjechać na Pilsko

 

chętni bym pokazał ciekawe trasy :)

 

poza tym w Zawoi nawet w sezonie można znaleźć tanie noclegi za 20zł/os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Pozwolicie, że zabiorę głos póki co w kwestii samego terminu ;) Proponuję termin w okolicy 7 czerwca bo :

- 7 czerwca, Boże Ciało dzień ustawowo wolny (czwartek) - pracujące osoby biorąc 1 dzień urlopu mają 4 dni wolnego - jak nie dostaną urlopu zawsze mogą wziąć dzień na zadanie ;)

- za to biorąc raptem 4 dni wolnego mamy 9 dni śmigania :D

- do tego czasu będę miał fajnego bika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-10.06. dla mnie odpada, bo:

1. zgadzam sie z safianem, wtedy studenci maja sesje i przez to nie moglem byc na poprzednich zlotach:( Propozycja safiana 6-8 lipca dla mnie OK!

2. w dniach 7-10.06 jest Beskidy MTB Trophy, wiec niektorym (czytaj mi;) moze to kolidowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścieżek pod Smrkiem ma być docelowo ze 100km, z tego co mi się obiło o uszy.Tylko nie wiem kiedy koniec projektu. Generalnie te ścieżki są banalnie proste,ALE wraz ze wzrostem prędkości robi się ciekawie :D

Nie najeździłem się po singlach zbyt wiele. Właściwie to tylko ich liznąłem, ale wniosek mam podobny - tam trzeba jechać szybko. Na miarę swoich możliwości. I najlepiej, jak nikt nie przeszkadza - czyli samu, a nie w grupie. Bez odpowiedniego tempa ścieżki raczej męczą niż bawią. Z tego względu nie wydają mi się super pomysłem na zlot. Ale mogę się mylić ;)

 

Mnie bliższy byłby pomysł gór dzikich i względnie wysokich - czyli wspomniany Żywiecki lub inne podobne miejsce. W tym roku były ścieżki, to może w przyszłym dla odmiany zwykłe góry "na surowo"?

 

Na termin zagłosowałem podobny do zeszłorocznego - rzeczywiście nie ma co wyznaczać terminu eliminującego studentów. Znów im dalej w miesiące wakacyjne, tym więcej osób wyjeżdżających. Dlatego sam początek lipca wydaje mi się idealny - tak jak rok temu i za rok też pewnie nic się nie zmieni ;)

Jeśli studentom by nie przeszkadzało, to rozważyłbym nawet 29czerwca-1lipca.

No chyba że któryś z łikendów jest lepszy, bo nie pokrywa się z jakimś ważnym maratonem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jak najbardziej za Smerkiem...

 

I ja!

 

Mysle ze sie uda przejechac w mniejszych grupach bez problemu rozciagniemy sie i bedzie git.

 

Wątpię, jechaliśmy w 5 i trzeba było zwalniać.

 

Bylem w tym roku tam 2 razy i proponuje na jeden dzien singla a na kolejny wjechac na Stog Izerski i tam jest taki fajny czerwony szlak:))))

...

 

Może tym zupełnie płaskim podjazdem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tym zupełnie płaskim podjazdem? :)

 

Podjeżdżaliśmy taką szeroką szutrową drogą, jest w miare łagodnie i przyjemnie, zostaja siły na zjazd. A drugim razem wjechaliśmy gondolą z braku czasu. Jest też fajny szlak ze Stogu Izerskiego na Smrek i po tym wpada się na singla, tez fajna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką bazę pod singla proponujecie? Najbliżej chyba Świeradów. Nieco dalej (ale wciaż do ogarnięcia) jest Szklarska Poręba - tu nawet szynobus dojeżdża.

 

W żywieckim można rozważyć Rajczę - jedna zmiejscowości na trasie pociągu z Żywca do Zwardonia (plus, że łatwy dojazd). Jest to dobra baza na wypad na Wielką Raczę, stamtąd czerwonym na Wielką Rycerzową i dalej niebieskim na przełęcz Glinka. Są możliwości skrócenia i wydłużenia trasy dla mniej lub bardziej zcyborgizowanych. Na dzień drugi, też coś godnego się znajdzie - kto zna lepiej Żywiecki, na pewno coś podpowie.

 

A może jest ktoś w stanie zaproponować jakieś ciekawe miejsce dalej na wschód jeszcze od Żywieckiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjeżdżaliśmy taką szeroką szutrową drogą, jest w miare łagodnie i przyjemnie, zostaja siły na zjazd. A drugim razem wjechaliśmy gondolą z braku czasu. Jest też fajny szlak ze Stogu Izerskiego na Smrek i po tym wpada się na singla, tez fajna opcja.

 

My podjeżdżaliśmy asfaltem, miał 24 do 28% nachylenia i miał 1,5-2 km - polecam! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to też jestem za Izerami. Wybieram się tam już kolejny rok i zebrać się nie mogę, a teraz jest bardzo dobra motywacja B)

Z singlem faktycznie może być problem, ale jak się podzieli na mniejsze grupki to może być dobrze - właściwie ciekawe ile tym razem osób się uzbiera na zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...