Skocz do zawartości

[ZLOT] IV Oficjalny Zlot FR.org


n4k5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Ja już też w domku, kolejny udany zlot zaliczony, dołączam się do podziękowań dla organizatorów i całej reszty.

Z kubkami bardzo fajny pomysł - lubię praktyczne pamiątki ;)

 

@Lookas46: Szczere gratulacje, że udało Wam się wczoraj zdążyć na pociąg, miałem cichą nadzieję, że zostaniecie i z nami trochę pokręcicie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę ośka popsuła humor na początku ale warto było wrócił ;)

Eeee tam, ja tam widziałem, że spora grupa miała dzięki tej ośce świetny humor ;)

 

Podziwiam i cieszę się, że chciało Ci się robić tak długą trasę po tę ośkę.

 

Taak, sprawa ośki była mega. Chociaż patenty jej zastąpienia były całkiem niezłe, jak np. użycie dwóch widelców :D

Nadal uważam, że nikt nic lepszego nie wymyślił :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot w dechę :) Mam nadzieję, że za rok będzie V edycja. Miło było powprowadzać... znaczy się powjeżdżać na szczyty gór, he he.

 

Jak co roku nauczyłem się nowych rzeczy, np. jak ZaDymek mówi, że coś jest przejezdne, to jest to prawie niemożliwe do przejechania, albo to, że całkiem niezły jestem w "uphill'u" popychając rower ;)

 

Mam nadzieję, że za rok spotkamy się znowu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://picasaweb.go...857057182721778

 

Genialne zdjęcie - aż boli ;)

 

Tak z ciekawości, którędy z mosornego zjeżdżaliście? Żałuję, że mnie tam z wami nie było :(

Nie bolało:) Lubię takie wypychy, przynajmniej wiem, że w górach byłem. Choć trzeba przyznać, że niektórym nie do końca się podobało.

 

A z Mosornego nie zjeżdżaliśmy, tak jak kolega pisał do Hali Krupowej i potem ślicznym zielonym do Zawoi, wspaniała beskidzka rąbanka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy film pewnie pojawi się... kiedyś ;) Proponuję zmotywować Ukasza. Ukasz, Ukasz, Ukasz, nioh nioh nioh :)

 

 

szkodnik nie niochaj ;) wiesz że jutro kupuje sprzęt bo obecny nie daje rady na grubsze montaże a brat zajęty - sezon (przy okazji polecam http://bmwideo.pl/ ).

 

Co do KUPY, przepraszam -> batona, to jutro wrzucę jak i filmik z tego jak to co niektórzy byli daleko od wodospadu ;)

 

 

A i co do nastepnego zlotu, jak tylko na nim będę, a jestem na każdym jak do teraz, to zobowiązuję się jako piromat zlotowy aby 5tą rocznicę wspólnych zjazdów nieźle "rozpalić", tak wystrzałowo.

 

pozdro Uksz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bolało:) Lubię takie wypychy, przynajmniej wiem, że w górach byłem. Choć trzeba przyznać, że niektórym nie do końca się podobało.

 

A z Mosornego nie zjeżdżaliśmy, tak jak kolega pisał do Hali Krupowej i potem ślicznym zielonym do Zawoi, wspaniała beskidzka rąbanka:)

 

Dobry kompan z Ciebie jednak żałuje ze w sobotę z wami nie pojechałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ukasz, ten pomysl z wodospadem jak zaczelo trzaskac nie byl zbyt rozsadny. Piatkowy wypad dostarczyl nam wystarczajacej burzowej adrenaliny ;)

 

eee tam wodospad w dolinie nikt tam nie zginie ;)

 

a jak daleko mieliście do wodospadu jest o tu (+baton)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...