Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tydzień i się ruszy.

Oby. 30-stego wyjazd w górki pagórki polsko-czeskie. Będzie testowany peak i merida mojego rudzielca. Jak rama nie dojdzie będę zmuszony wyruszyć na 40 letniej kozie po dziadku. ;-)

Edytowane przez madluki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lipa... Zadzwoniłem do Velo z zapytaniem kiedy można się spodziewać naszych ram i usłyszałem załamującą mnie odpowiedź: " ramy będą u nas pod koniec marca, początek kwietnia czyli na sklepach mogą być w pierwszej połowie kwietnia". Z chęcią chciał bym się z wami podzielić moim komentarzem ale co najmniej bana bym dostał. Wiec spróbuje grzecznie, szkoda że nie będzie roweru jeszcze przez co najmniej 2tyg i szkoda że w regulaminie przedsprzedaży piszą takie rzeczy ze "natomiast gwarantujemy, że realizacja nastąpi nie później niż do końca marca 2012 roku. " A już myślałem ze w tym tyg pokażę się na nowym rowerze......... :bye2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby ta pani nie była zorientowania, ponieważ w sklepie informowali, że dzisiaj ramy teoretycznie maja być na magazynie u dystrybutora.

Czyli jest szansa ze przynajmniej cześć ram zostanie wysłana do końca marca.

 

Tyle czekaliśmy to poczekajmy jeszcze kilka dni, może będzie ok. Jeśli nie to w kwietniu można rozpętać armagedon ;-) :verymad:

Edytowane przez madluki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lipa... Zadzwoniłem do Velo z zapytaniem kiedy można się spodziewać naszych ram i usłyszałem załamującą mnie odpowiedź: " ramy będą u nas pod koniec marca, początek kwietnia czyli na sklepach mogą być w pierwszej połowie kwietnia".

No oby jednak wywiązali się w terminie, bo cierpliwość ma swoje granice. Moja na przykład kończy się dokładnie 31 marca 2012 r.

 

Gdzie można poczytać regulamin promocji? Ostatnio zaglądałem na stronę i jakoś nie rzucił mi się w oczy. Proszę o jakiegoś linka lub tekst (na PW, jeśli jest długi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinusz pw poszło. Ja również mam nadzieje że ten termin nie dot. ram z przedsprzedaży tylko no osoby które teraz zamówiły tą ramę bądź dopiero planują .

 

E.d. http://www.dobresklepyrowerowe.pl/upload/image/promocje/przedsprzedaz/regulamin-przedsprzedaz-2012.pdf mogłem odrazu oficjalnie podać link do regulaminu... nas mogą najbardziej interesować punkty nr 25 i 26

Edytowane przez Ada93m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ten regulamin. Najbardziej rozbawił mnie punkt 21, o tym że umowa sprzedaży zostaje zawarta w momencie odbioru produktów po zapłacie ceny.

 

To niby za co się płaci zaliczkę?

 

Z regulaminu wynika też, że Velo może anulować zamówienie jeśli produkt jest niedostępny - pkt 20 c) (produkty z przedsprzedaży są z założenia niedostępne i z założenia miały być dostępne do 31.03 dla zamawiających).

Mogą też się opóźnić i nie ponoszą z tego tytułu odpowiedzialności - 26 i 34 f).

 

Jaja sobie robią z praw konsumenta takim regulaminem. Zakup w sytemie "zapłać i módl się" że nie odwołają, że dostarczą w terminie. Dali sobie ogromny margines bezpieczeństwa a i tak wygląda na to, że nie dadzą rady.

 

W każdym razie, jeśli ktoś ma ochotę wycofać się z zakupu po 31.03, to moim zdaniem powinien dostać zwrot kasy bez szemrania, ale raczej trudno będzie ugyźć coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do regulaminu

 

Postanowienia końcowe

34. Velo zastrzega sobie prawo do:

..

..

..

f) ewentualnego opóźnienia w realizacji zamówień, wynikłych z przyczyn niezależnych, o czym

Klient zostanie niezwłocznie poinformowany,

 

No tak....... poczekajmy, zobaczymy czy 31.03 o 23:59 zacznie się masowe wysyłanie e-mail do osób które ramę zamówiły :laugh:

To czekanie mnie dobija :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ctbike.pl/acc...ala-polmat.html

 

dostępność: Jest

 

hmm..... :icon_confused: ... pobożne życzenie, czy dzieje się coś o czym nie wiemy :icon_question:

 

Raczej na 99,9% pobożne życzenie. Na stronie Velo jeszcze nie ma. Poza tym z bardzo bardzo dobrego źródła wiemy, że będą lada moment. Właściwie to są już na cle...więc kwestia dni, jeśli się celnik nie dopatrzy papierosów ukrytych w podsiodłówce.

Edytowane przez Sliski1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z czr

wrocilem z velo... https://picasaweb.go...290/28Marca2012

 

ramy czekaja na ometkowanie i spakowanie w docelowe dykty, wiec odliczajta dni i godziny

 

zamiast bialo-czarnego matu jest polysk...ladny, pomarancz gleboki metalik, ladnie polyskuje w sloncu

a co z czarno białym ??? - też w połysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama z czarnym tyłem to czarno biala. Analogicznie do czarno pomaranczowej na zdjeciu. Tez mialem z tym problem.

 

To jak to jest z tą kolorystyką.... bo się pogubiłem to rama z czarnym tyłem to czarno biała czy biało czarna.... już sam nie wiem co zamówiłem,,,

 

 

E.D

no to mnie nieźle w błąd ktoś wprowadził... teraz wyczytałem że zamówiłem ramę czarno-biała a chciałem z czarnym tyłem.... jedyne pocieszenie to to że czarny przód będzie mi pasował do czarnego widelca.. kur...czaczku.!!

Edytowane przez Ada93m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...