Skocz do zawartości

smw44199

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 092
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez smw44199

  1. Jednemu się chce, innemu się nie chce. Czasami też kupuję jakąś tanią rzecz którą potem usprawniam. Czasami to przyjemność, że zrobiło się z jakiegoś g... wartościowy produkt👍 Gorzej jak kupujemy coś markowego i spodziewamy się dobrej jakości, a to jest gorsze od 3x tańszej chińszczyzny😉
  2. Świeciłem w ten nylon i nie widziałem trzeciego łożyska. Rozbiorę przy okazji drugi pedał i przyjrzę się bardziej, ale na oko (to chłop w szpitalu...😁) go tam nie ma Na "początku" i na "końcu" są 2 różne łożyska, ale w środku za diabła go nie widzę
  3. Mam pedały MZYRH 926 które podobno mają 3 łożyska: (3 komplety, w 3 kompletach to samo) Ja się pytam, gdzie te 3 łożysko?😁
  4. Dokupiłem koła do opon, bo brzydko wyglądały zwinięte w kartonie😁
  5. Wyłamany ząb:
  6. To zależy od obręczy jak wchodzą, więc nie przejmuj się, może wejdą bez problemu👍
  7. To czy lepszy to dyskusyjna sprawa. Tyle ilu rowerzystów tyle opinii. do tego dochodzi teren po którym jeździsz, więc decyzja należy do Ciebie👍 Mam Roama 1 z 2024 i napędem 2x10. Wykorzystuję praktycznie wszystkie przełożenia u siebie na Pomorzu 😉
  8. No właśnie z tego wszystkiego to to, ze nie będzie musiał zaglądać tam przez lata jest prawdziwa 👍 Reszta nie pasuje do założeń odbiorcy😉
  9. Poleciłeś mu maratony na szutry i las i uważasz, że to dobry pomysł?
  10. Zamiast drucianych maratonów które prezentują komfort "do dupy" lepiej schwalbe g one allround. Minimum piachu i te maratony tańcują w każdą stronę
  11. To mam i działa jak należy (dobra cena to ok 55zł) Akumulator starcza do naładowania samochodowego koła 16 cali od 0 do 2,4 bara
  12. Zrób dwie wsuwane i dwie przykręcane, będziesz miał mniej do przykręcania/odkręcania
  13. To zależy, bo takim spalinowym można i 70km/h pojechać
  14. Drobny papier ścierny na wodę i przeszlifuj ją, potem możesz prysnąć na nowo czarnym sprajem i będzie 👍
  15. W dobie elektryków z zasięgiem przekraczającym bez problemu 60km, "pierdzący" głośny i śmierdzący dwusuw w rowerze to jakieś nieporozumienie👍
  16. Podjedź do jakiegoś rowerowego, poproś o większą obręcz i przymierz na miejscu👍
  17. Rower z napędem spalinowym zdaje sie nie spełnia warunków przepisowych roweru, więc nie może jeździć po ścieżkach rowerowych. Natomiast do jazdy po ulicy powinien mieć kwity jako motorower.
  18. To nie ja, ale ciekawe😉 https://www.onet.pl/informacje/miejski-reporter/zderzenie-dwoch-rowerzystow-jeden-byl-pijany/jc77z5w,0666d3f1
  19. Nic nie rozumiem z twojego posta
  20. Za tyle kupowałem 2 komplety.
  21. Tutaj masz v-brake, a w Krossie już tarczowe mechaniczne i lepszy osprzęt. Czy warto? To zależy ile tych kilometrów rocznie będzie pokonywał
  22. Nowe opony, tym razem 2x droższe od poprzednich 😁 Mam nadzieję, ze nie będą gorsze od schwalbe go one allround👍
  23. Jak się nie ukręci to odkręcisz.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...